У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог

Публікації

У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог
У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог

25 червня відбулось засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. На розгляд комісії було винесено п’ять питань порядку денного.
У ході проведення засідання підтримано звернення 7 мешканців Володимир-Волинської громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог. На ці цілі виділять 12 тисяч гривень. Одне звернення щодо грошової допомоги отримали відмову.
Члени комісії підтримали 6 звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких, на що спрямують 14 тисяч 200 гривень.
Під час засідання члени комісії розглянули звернення жительки міста щодо призначення одноразової грошової допомоги на поховання брата, на що буде виділено 884 гривні 37 копійок.
Семи ювілярам нашої громади, яким у липні цього року виповниться 90 та 95 років, з місцевого бюджету буде виділено грошову допомогу по 300 гривень кожному.
Розглянули члени комісії і звернення претендентів про призначення (відновлення), а також припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За результатами розгляду двом внутрішньо переміщеним особам продовжили термін соціальних виплат на 6 місяців.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: