У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог

Публікації

У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог
У Володимирі засідала комісія по наданню державних соціальних допомог

6 квітня відбулось засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
У ході проведення засідання підтримано звернення 56 мешканців Володимир-Волинської громади щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування. За результатами їх розгляду на ці цілі виділять 75 900 гривень.
Члени комісії підтримали 24 звернення громадян щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких, на що спрямують 46 700 гривень.
Додатково комісією вирішено 103 000 гривень виділять на допомогу важкохворим дітям.
У ході проведення засідання розглянуто 3 звернення жителів Володимир-Волинської громади щодо надання субсидій.
За результатами їх розгляду 2 заявникам призначені субсидії, а 1 відмовлено згідно пп.3, п.14 та п.20 Положення про порядок призначення житлових субсидій. Розглянули також 2 подання на припинення житлових субсидій. Крім цього, члени комісії розглянули 5 заяв щодо призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг по фактичному місцю проживання. 
Було розглянуто 3 звернення претендентів на призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно, усім заявникам, які зверталися з цього питання, призначено щомісячну адресну допомогу.
Під час комісії прийняли рішення про виділення коштів для відзначення 3 членів Володимир-Волинської організації ветеранів війни і праці України з нагоди ювілею 90 років.
Присутні проголосували про надання допомог вдовам померлих ліквідаторів з нагоди 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС в сумі 5 700 гривень та надання допомоги до Дня матері сім’ї,  в якій виховують двох дітей з інвалідністю віком до 18 років в розмірі 600 гривень.
Прийнято також рішення про надання допомоги на поховання в загальній сумі 884 гривні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: