У Володимирі за рік на боротьбу з коронавірусом витратили більше 6 мільйонів гривень місцевого бюджету

У Володимирі за рік на боротьбу з коронавірусом витратили більше 6 мільйонів гривень місцевого бюджету
У Володимирі за рік на боротьбу з коронавірусом витратили більше 6 мільйонів гривень місцевого бюджету

За рік у Володимирі-Волинському на боротьбу з коронавірусом з міської казни пішло понад 6,1 мільйонів гривень. За ці кошти було закуплено необхідне медичне обладнання та засоби захисту. Ще майже на 2 мільйони надали допомогу благодійники.
Про це повідомила БУГу начальниця відділу з питань охорони здоров’я Ірина Ліщук.
За її словами, у кінці 2020-го року ТМО отримало цільову субвенцію з державного бюджету в сумі 1 мільйон 850 тисяч гривень на забезпечення подачі кисню хворим пацієнтам. За ці кошти придбано апарат ШВЛ та 21 кисневий концентратор. 
Також Ірина Ліщук зауважила, що з перших днів до боротьби з коронавірусом у Володимирі долучилися благодійники: місцеві підприємці та підприємства, благодійні фонди різних рівнів і просто небайдужі мешканці міста. Всього медикаментами, обладнанням, засобами індивідуального захисту і просто коштами було надано допомоги на суму 1,9 мільйона гривень.
Двічі Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання на час карантину встановлювало доплати до заробітної плати для медичного персоналу, задіяного в боротьбі з COVID-19, за рахунок коштів міського бюджету. На ці цілі було виділено 699 тисяч гривень.  Доплати отримали всі працівники приймального, терапевтичного, інфекційного відділень, а також відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Ірина Ліщук повідомила, що наразі у ТМО для лікування хворих на COVID-19 розгорнуто 90 ліжок (31% всього ліжкового фонду) в інфекційному, терапевтичному відділеннях та реанімації. Всі ліжкомісця на 100% забезпечені подачею кисню. Всього в закладі є 104 кисневих точок (під коронавірус виділено 90) та є 16 апаратів ШВЛ.
“Очікуємо монтажу централізованої кисневої станції, яка може забезпечити орієнтовно 10 ліжкомісць подачею кисню високого тиску”, – зазначила начальниця відділу з питань охорони здоров’я. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: