У Володимирі викладачки педколеджу створили мистецький фотопроєкт до Дня вишиванки

У Володимирі викладачки педколеджу створили мистецький фотопроєкт до Дня вишиванки
У Володимирі викладачки педколеджу створили мистецький фотопроєкт до Дня вишиванки

Презентували спільний творчий експеримент, фотопроєкт до Дня вишиванки-2021 «Одяг української душі», у якому взяли участь викладачки спеціальності «Образотворче мистецтво» Володимир-Волинського ВВПК.
В експерименті взяли участь 8 вчителів. Результати фотопроєкту оприлюднили на сторінці навчального закладу у фейсбуці.
“8 днів показували 8 неперевершених образів, 8 старовинних вишиванок з етнографічної колекції коледжу, 8 яскравих кроків до святкування ДНЯ ВИШИВАНКИ – 2021. Число 8 – як нескінченність роду людського, традицій народу українського, як нитка без вузликів, як життя без смутку)”, – пояснюють задум експерименту.
Як зазначають, мистецький проект являє собою втілення давнього задуму по популяризації художньої спадщини наших предків – висвітлення для широкого загалу користувачів мережі кращих зразків етнографічної колекції коледжу, а саме старовинних вишитих сорочок ручної роботи.
“Ми планували залучити до участі в проекті всіх викладачів спеціальності образотворче мистецтво. Робота полягала у створенні повних етнічних образів українських жінок різних часів з використанням вишитих сорочок з колекції музею коледжу”, – повідомляє одна з організаторок та фотографиня Ольга Гудим.
Проект приурочений до святкування Дня вишиванки 20-го травня, повністю адаптований до дистанційного розповсюдження в умовах пандемії, дозволяє поглянути на тему вишиванки по-новому, втілюючи всю її споконвічну суть за допомогою сучасних цифрових технологій.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: