У Володимирі-Волинському вшанували пам’ять воїнів-афганців

Публікації

У Володимирі-Волинському вшанували пам’ять воїнів-афганців
У Володимирі-Волинському вшанували пам’ять воїнів-афганців

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ої річниці виведення військ з Афганістану міський голова Ігор Пальонка зустрівся з дружинами передчасно померлих афганців.
Зустріч міського голови з членами родин воїнів-інтернаціоналістів відбулася 12 лютого в приміщенні музею локальних війн. Ігор Пальонка висловив шану і вдячність людям, чиї героїчні подвиги не підвладний викреслити з пам’яті час, тим, кому довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.
Присутні віддали данину поваги усім живим, що витримали тягар війни, кому довелося в мирний час нести нелегку службу в «гарячих точках»  різних країн світу. Згадали і тих, хто не повернувся, кому не судилось обійняти своїх батьків, дружин, наречених, дітей.
Звертаючись до жінок, міський голова наголосив, що їхні найрідніші загинули, виконуючи бойове завдання, демонструючи вірність присязі та належного служіння народу та країні. Він зичив дружинам воїнів-афганців міцного здоров’я, мирного неба, непохитної віри в добро та справедливість.
У свою чергу голова Володимир-Волинської організації УСВА  Іван Омельчук подякував очільнику міста за те, що дослухається до прохань та йде назустріч в ініціативах, за увагу і підтримку.
Подяки та матеріальну допомогу Ігор Пальонка вручив Валентині Баковській, Любові Герес, Ганні Новіченко, Марії Каленик, Людмилі Хоміцькій, Марії Івасенко, Любові Волковій, Любові Хомич, Євдокії Сущовій, Марії Морозюк, Любові Божок. 
Пам’ятні заходи продовжились 15 лютого у соборі святого великомученика Юрія Переможця. Тут відбулась панахида за загиблими воїнами-земляками, яку відслужили отці Євген Шевчук та Микола Гінайло.
До пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам лягли вінки та квіти від представників влади й духовенства, ветеранів-афганців, близьких і рідних бійців. Таким чином володимир-волинці вшанували пам’ять тих, хто загинув на території інших держав, виконуючи свій обов’язок.
Від імені міської влади до присутніх звернувся секретар міської ради Іван Юхимюк.
«Ваш подвиг – це виявлення самовідданості, мужності та високого духу. Важливо пам’ятати це. Важливо пам’ятати тих, хто віддав своє життя в боях. Нехай Бог дарує їм вічну пам’ять, а вам, шановні ветерани, – вічна слава!», – зазначив він у своєму виступі.
Цьогоріч за активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав грошовими преміями і Подяками міського голови були нагороджені Олександр Маслій, Микола Мохончук, Володимир Вовк, Василь Медведєв, Людмила Бойковська.
До привітань долучився і голова Володимир-Волинської міськрайонної організації ветеранів України Володимир Сєдой.
Здоров’я та благополуччя, щастя, миру і добра бажав побратимам голова місцевого осередку ГО “Воїни Афганістану” Іван Омельчук. Одному з них – Олексієві Станіславчуку – він вручив медаль «За заслуги» І ступеня.
«Ми не забудемо, ми пам’ятаємо. Ця далека земля, де довелось віддати частину свого здоров’я і життя, навіки залишила рубець в наших серцях», – резюмував голова міської організації УСВА.
Афганістан, 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: