У Володимирі відбулося засідання комісії по наданню державних соціальних допомог

Публікації

У Володимирі відбулося засідання комісії по наданню державних соціальних допомог
У Володимирі відбулося засідання комісії по наданню державних соціальних допомог

24 березня відбулось засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
У ході проведення засідання підтримано звернення 26 мешканців Володимир-Волинської громади щодо надання одноразової матеріальної допомоги на лікування. За результатами їх розгляду на ці цілі виділять 25 600 гривень.
Додатково комісією вирішено 97 000 гривень спрямувати на допомогу важкохворим дітям (12 звернень).
Крім цього, члени комісії розглянули 5 заяв щодо призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг по фактичному місцю проживання.
У ході проведення засідання розглянуто 32 звернення жителів Володимир-Волинської громади щодо надання субсидій.
За результатами їх розгляду 23 заявникам призначені субсидії, а 9 відмовлено згідно пп.3, п.14 та п.20 Положення про порядок призначення житлових субсидій.
Члени комісії розглянули також 2 звернення претендентів на призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Відповідно, усім заявникам, які зверталися з цього питання, призначено щомісячну адресну допомогу.
Під час комісії прийняли рішення про виділення коштів для відзначення 3 членів Володимир-Волинської організації ветеранів війни і праці України з нагоди ювілею 90 років.
Прийнято також рішення про надання допомоги на поховання.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: