У Володимирі відбулось засідання комісії з соціальних питань

Публікації

У Володимирі відбулось засідання комісії з соціальних питань
У Володимирі відбулось засідання комісії з соціальних питань

18 серпня відбулось засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. На розгляд комісії, котру очолює керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, було винесено сім питань порядку денного.
Під час засідання підтримано звернення 31 мешканця Володимир-Волинської громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог. На ці цілі виділять 55 тисяч гривень.
Члени комісії підтримали 6 звернень громадян  щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких, на що спрямують 16 тисяч  гривень.
Додатково комісією вирішено виділити на допомогу 5 важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років включно 30 тисяч гривень.
Під час засідання члени комісії погодили рішення щодо призначення жительці міста одноразової грошової допомоги на поховання батька у розмірі 884, 37 гривні.
Розглянувши звернення голови міськрайонної ради організації ветеранів війни і праці Володимира Сєдого, члени комісії вирішили запропонувати виконавчому комітету виділити ветеранській організації кошти для часткової оплати комунальних платежів та організаційну діяльність у сумі 7610 гривень.  
Позитивне рішення комісія прийняла і щодо звернення голови ГО «Берег надії» Олени Кандиби про виділення коштів на статутну діяльність. Таким чином з місцевого бюджету на діяльність організації буде виділено 5500 гривень. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: