У Володимирі відбулось чергове засідання виконкому

Публікації

У Володимирі відбулось чергове засідання виконкому
У Володимирі відбулось чергове засідання виконкому

29-го квітня в залі засідань міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.
На засіданні розглянули 27 питань, також 14 питань додали шляхом доповнень до порядку денного.
В.о. начальника фінансового управління Ірина Томашук доповіла про підсумки виконання бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади за І квартал  2021 року.
Вона розповіла, що уточнений план поступлень до загального фонду бюджету Володимир–Волинської міської територіальної громади за І квартал 2021 року виконано на 104 відсотки. При плані 89 754 531 гривень до бюджету надійшло 93 337 747 гривень, додатково отримано 3 583 216 гривень. 
План поступлень по власних доходах виконано на 105 відсотків, при плані 71 510 587 гривень надійшло 75 092 530 гривень, понад план отримано 3 581 943 гривень.
План поступлень офіційних трансфертів виконано на 100 відсотків.
План доходів по спеціальному фонду виконано на 34,7 відсотки до річного призначення. При плані на рік 5 890 086 гривень надійшло 2 046 058 гривень.
До бюджету розвитку отримано 258 003 гривень, що становить 27,9 відсотків планових призначень на рік.
Видаткова частина загального фонду бюджету Володимир–Волинської міської територіальної громади за І квартал 2021 року  виконана на 92,8 відсотки від уточненого призначення на звітний період, що в сумарному виразі становить   73 098 104 гривень при плані 78 783 406 гривень.    
Міський голова Ігор Пальонка зазначив, що при розподілі коштів на управління необхідно встановити часові межі для того, щоб раціонально використати кошти міського бюджету.        
Далі члени виконкому розглянули доповнення переліку адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг», внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 20.07.2017 року № 220 «Про Координаційну раду з питань громадського  бюджету (бюджету участі) м.Володимира-Волинського», прийняли рішення щодо застосування органічних добрив (барди мелясної, рідкого гною тварин, посліду курей промислових підприємств) на території  Володимир-Волинської міської територіальної громади та щодо встановлення режиму роботи окремих закладів торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.
Приймали також рішення про передачу на баланс комунального  підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» основних засобів, про внесення змін  до рішення  виконкому «Про спорудження монументу «Воїнам, які загинули  від агресії Російської Федерації» у місті Володимирі-Волинському, затвердження положення про проведення конкурсу та конкурсну комісію на визначення кращої проектної пропозиції на встановлення монументу». 
Окрім цього, під час засідання виконкому прийняли рішення про надання дозволу на розміщення та переоформлення зовнішньої реклами у місті Володимирі-Волинському, про затвердження містобудівної документації та про проведення відкритого конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції концепції Площі Героїв у місті Володимирі-Волинському, затвердження положення про проведення відкритого конкурсу та конкурсної комісії
Окремий блок питань засідання виконавчого комітету стосувався виплати одноразових грошових допомог, позбавлення батьківських прав, закріплення права дітей-сиріт на житло.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: