У Володимирі тривають засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету

У Володимирі тривають засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету
У Володимирі тривають засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету

21-го жовтня провели чергове засідання робочої групи з питань формування бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік, на якому розглянули попередні бюджетні запити спортивних закладів та освітніх центрів громади.
В ході засідання розпорядники бюджетних коштів, а саме керівники культурних та освітніх закладів громади, управління з гуманітарних питань озвучували перед членами робочої групи розрахунки до бюджетних запитів на наступний рік за окремими статтями видатків.
Значну частину потреб склали кошти на постійні витрати бюджетних закладів. Окрім цього, є ряд й інших, не менш необхідних запитів. Так, керівник МНВК зазначив, що заклад буде перепрофільовано, тому певна сума виділених коштів необхідна для переоформлення документів, печаток; у ЦПО планують виготовити КПД на ремонт даху, встановити пожежну сигналізацію, відремонтувати ряд приміщень, туалетів та душ; начальник управління з гуманітарних питань просить виділити кошти на комплекс заходів, які відбудуться у громаді наступного року, та облаштувати актовий зал; МЦФЗН “Спорт для всіх” просять виділити кошти на садовий трактор для облаштування футбольних полів, для ремонту огорожі зі сторони вулиці Драгоманова та для ремонту покрівлі адміністративних будівель стадіону; ДЮСШ потребує заміни покриття для занять художньою гімнастикою, перекриття даху на будівлі колишнього кінотеатру “Космос”.
Робоча група наголосила на доцільності закупівлі додаткових одиниць техніки та збільшення акредитаційного обсягу учнів для навчання автомобільному водінню з можливістю надавати платні освітні послуги, що дасть можливість отримувати додаткові надходження для МНВК.
З проханням виділити кошти звернулись також громадські організації “Ладомир” та “Зелений маяк”.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: