У Володимирі трьом працівницям комунального підприємства влаштували свято з подарунками та фотосесією

У Володимирі трьом працівницям комунального підприємства влаштували свято з подарунками та фотосесією
У Володимирі трьом працівницям комунального підприємства влаштували свято з подарунками та фотосесією

Ганна Мєдвєдєва та Любов Саць з Володимира-Волинського створили чарівне свято 8-го березня для працівниць комунального підприємства міста. Вони вирішили до свята організувати трьом жінкам, які старанно прибирають місто, похід у салон краси. Задумане вдалося втілити в життя завдяки допомозі багатьох людей.
Жінкам у святковий день майстри зробили зачіски, макіяж, манікюр, жінки одягнули сукні, подарували їм букети квітів. Організували для жінок і професійну фотосесію.
Як розповідають Любов та Ганна, цей соціальний проєкт, який зветься «Велике серце», створений для того, щоб люди з добрим і щирим серцем об’єдналися задля хорошої справи.
“На вулиці перші весняні дні, а ще зовсім недавно лютувала зима, яка засипала вулиці нашого міста снігом. У дні негоди самовіддано й завзято працювали двірники. Думаю, що не один перехожий зі співчуттям дивився, яка це нелегка та невдячна справа. Часто навіть, бачачи жінку на такій роботі, ви говорили «це не жіноча справа»
Тому ми – Анна Мєдвєдєва та Любов Саць вирішили порадувати сміливих жінок, чиїми руками місто щодня стає чистим і красивим, зробивши хоч один їхній робочий день не схожий на інші”, – розповідають організаторки соціальної акції.
Втілити задумане Любові та Ганні допомогли Лариса Дзюргалюк – власниця магазину «Респект»; Леся та Вадим Корнійчуки – власники салону PIED-DE-POULE, майстри якого вийшли у свій вихідний, аби втілити проєкт у життя, серед них: майстри-перукарі Світлана Круть, Олена Грабовська, Юлія Левошук, візажисти – Демчук Вікторія та Наталія Кондисюк, майстри манікюру –  Ірина Ткачук, Наталія Гуз та Марія Тимощук; Ольга Ломанська – директор КП «Троянда»; Наталія Шандалко – власниця магазину «Ажур»; Оксана Спольська – фотограф; Анастасія Азанова та Олена Омелюх – засновниці «Креатив Студіо»; Ольга Антошина – майстер з благоустрою; Зоряна Гузь та Оксана Субицька.
Запросили у проект трьох старанних жінок-двірників КП «Полігон» Людмилу Зоріну, Тетяну Сокол та Валентину Прохорову.
Окрім дня краси, дівчатам вручили цінні подарунки.
“Нам дуже приємно було бачити посмішки на їхніх обличчях. Разом з ними ми отримали величезне задоволення та поринули у світ щасливих мрій. Саме так, спільними зусиллями можна творити добрі справи.
Хочемо вам сказати, що не має «жіночої»  та  «нежіночої» роботи – є повага до людей, які її виконують.
Захоплюємось і гордимося тим, що в нашому місті так багато людей з Великим, добрим і щирим серцем”, – розповіли організаторки.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: