У Володимирі судили грабіжника, який крав з магазинів благодійні скриньки

Публікації

У Володимирі судили грабіжника, який крав з магазинів благодійні сриньки
У Володимирі судили грабіжника, який крав з магазинів благодійні сриньки

У Володимирі-Волинському судили злодія, який двічі грабував місцеві магазини, а саме відкрито цупив скриньки для благодійних пожертв.
Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду.
Так, 28-го грудня 2020 року о 10:19 злодій, знаходячись в магазині «Наш Край», що на вулиці Луцькій, 2 в присутності продавця відкрито викрав з прилавку скриньку для благодійних пожертв, розміщену Благодійним фондом «Янгол перемоги», в якій знаходилось 83 гривні.
Крім того, 15-го січня 2021 року о 11:00, знаходячись в магазині «Ельф-1», що на вулиці Ковельській, буд. 56а, зловмисник теж в присутності продавця відкрито викрав з прилавку скриньку для благодійних пожертв, вартістю 50 гривень, в якій знаходилось 168 гривень.
Проти злодія порушили два кримінальних провадження за ч. 1 ст.186 КК України (Грабіж) та ч.2 ст.186 КК України (грабіж, вчинений повторно).
В суді грабіжник зізнався у скоєному та повідомив, що повністю відшкодував благодійному фонду матеріальну шкоду.
Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді 4 років позбавлення волі. Однак звільнив його від відбування покарання, якщо він протягом іспитового терміну в 2 роки не вчинить нового кримінального правопорушення.
Також чоловіку доведеться сплатити в дохід держави 1634 гривні судового збору.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: