У Володимирі судили чоловіка, який цупив декоративні садові скульптури та ліхтарі

Публікації

У Володимирі судили чоловіка, який цупив декоративні садові скульптури та ліхтарі
У Володимирі судили чоловіка, який цупив декоративні садові скульптури та ліхтарі

Злодій, який впродовж двох місяців вчинив у Володимир-Волинському районі п’ять крадіжок декоративних садових скульптур та ліхтарів, опинився на лаві підсудних. Йому загрожувало обмеження волі на 2 роки 6 місяців.
Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду.  
Відповідно до матеріалів справи, чоловік в березні 2020 року проник на територію одного із приватних будинків та викрав декоративну садову скульптуру у вигляді трьох жаб на пні та шість садових ліхтарів на загальну суму 364 гривні.
Опісля в ніч на 5-те травня з території іншої хати крадій викрав декоративні садові скульптури у вигляді сови, гриба, зайця, їжака та трьох їжаків на загальну суму 774 гривні.
А в ніч на 19-те травня зловмисник обікрав відразу три будинки.
В одному з них викрав 5-ть газонних ліхтарів на загальну суму тисяча гривень. В іншому поцупив декоративні садові скульптури у вигляді ведмедя, трьох зайців та лисиці на загальну суму 617 гривень. А в третьому привласнив декоративну садову скульптуру у вигляді дівчини з книжкою та 5 газонних ліхтарів на загальну суму 472 гривні.
Відтак, проти злодія порушили два кримінальних провадження за частинами 1 і 2 ст. 185 КК України (Крадіжка та крадіжка вчинена повторно).
У суді обвинувачений свою вину в інкримінованих йому злочинах визнав повністю, запевнив, що щиро розкаявся у вчиненому злочині та просив суворо його не карати.
Розглянувши матеріали справи, суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки 6 місяців. Однак звільнив його від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців, якщо він протягом цього часу він не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.
Також злодію доведеться сплатити в дохід держави 1307 гривень за проведення товарознавчої експертизи.
Викрадені ним речі повернули власникам.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: