У Володимирі спіймали злодійку з Білорусії

У Володимирі спіймали злодійку з Білорусії
У Володимирі спіймали злодійку з Білорусії

Громадянку Білорусі, яка у Володимирі-Волинському крала гаманці та інші цінні речі з жіночих сумочок, арештували на кілька місяців.
Таке покарання злодійці призначив Володимир-Волинський міський суд.
Як ідеться в матеріалах справи, ще 16-го лютого 2019-го року, близько 11:50 уродженка міста Світловодськ, Гомельської області, Республіки Білорусь, перебуваючи на зупинці громадського транспорту поряд автостанції, що на вулиці Данила Галицького, 14, викрала із жіночої сумочки гаманець з коштами, срібний ланцюжок, банківську картку «Ощадбанку», фотографію, іконку та кілька дисконтних карток на загальну суму 3 тисячі 916 гривень.
Окрім цього, громадянка Білорусі 12-го квітня 2019 року, близько 10:30, знаходячись в приміщенні магазину «Копійочка», що на вулиці Князя Василька, 2, поцупила з жіночої сумочки гаманець з коштами та дисконтними картками на загальну суму 2 тисячі 43 гривні.
Проти крадійки порушили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 185 КК України (Крадіжка вчинена повторно).
У суді жінка зізналася у вчиненому та зазначила, що відшкодувала потерпілим завдані нею збитки.
До слова, злодійка вже була раніше неодноразово судима, востаннє 30-го липня 2019 року вироком Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області за ч.2 ст. 185, ч.1 ст. 357 КК України у виді арешту строком на 4 місяці.
Суд визнав жінку винною та призначив їй покарання у виді арешту строком на 5 місяців.
Також крадійка сплатить в дохід держави 1 256 гривень за залучення експерта для проведення дактилоскопічної експертизи та 628 гривень за проведення товарознавчої експертизи.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: