У Володимирі реалізовуватимуть громадський проект «Черв’ячОК»

У Володимирі реалізовуватимуть громадський проект «Черв’ячОК»
У Володимирі реалізовуватимуть громадський проект «Черв’ячОК»

До Володимира-Волинського з робочим візитом приїжджав регіональний координатор проєкту “Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад” у Волинській області для ознайомлення з ходом реалізації громадського проєкту «Черв’ячОК» у Володимир-Волинській гімназії ім. О. Цинкаловського. Йдеться на сайті міської ради.
Як відомо, за ініціативи дирекції 11 учнів та 15 молодих педагогів гімназії взяли участь у Всеукраїнському проєкті від Міжнародної організації з міграції ООН «Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих, сталих громад». В результаті підготовлений учнями та педагогами громадський проєкт «Черв’ячОК», спрямований на соціальну згуртованість та активну участь різних груп громади в охороні довкілля, був відібраний для реалізації за підтримки Посольства Великої Британії в Україні й Міжнародною Організацією з Міграції.
Проєкт був відібраний представниками Міжнародної організації з міграції ООН та отримав грант у розмірі до 3 350 фунтів стерлінгів на реалізацію, а також безпілотник для проведення регулярного моніторингу стану навколишнього середовища.
Леонід Корнієнко, регіональний координатор проєкту “Долучайся, взаємодій, створюй: молодь за розвиток згуртованих і сталих громад” у Волинській області, приїхав до Володимира-Волинського, аби особисто ознайомитись з ходом реалізації проєкту.
В рамках робочого візиту він також зустрівся у Володимир-Волинській міській раді з в.о. начальника відділу проектної діяльності та міжнародного співробітництва Іриною Загайчук та заступницею міського голови Любов’ю Саць, які допомагали у написанні проєкту в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю. Леонід Корнієнко відзначив, що підтримка міської влади активної та творчої молоді є важливою як для них, так і для представників проєкту.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: