У Володимирі оголосили конкурс на кращий бізнес проект

Публікації

У Володимирі оголосили конкурс на кращий бізнес проект
У Володимирі оголосили конкурс на кращий бізнес проект

Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, Центру розвитку підприємства, спільно з виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради оголошує конкурс на кращий бізнес-проект у сфері малого та середнього підприємництва, переможці якого отримають грошову винагороду в сумі 30 000 грн.
Мета конкурсу – виявлення найперспективніших бізнес–проектів. У конкурсі зможуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва (фізичні, юридичні особи), зареєстровані у встановленому порядку на території міста Володимира-Волинського.
До участі в конкурсному відборі допускаються бізнес–проекти учасників за різними напрямками діяльності. Учасники конкурсу мають право подати на конкурсний відбір один бізнес-проект.
Конкурсні роботи оцінюватимуться за такими критеріями:

  • оригінальність та обґрунтованість ідеї;
  • соціальна значущість;
  • термін окупності;
  • створення/збереження робочих місць;
  • рівень (розмір) заробітної плати.

Охочим взяти участь у конкурсі необхідно подати бізнес–проект для відбору до 23 серпня 2021 року.
Документи на участь в конкурсі в конкурсі приймаються центром зайнятості в робочі дні. Нагородження переможців буде приурочено до урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця в м. Володимирі-Волинському.
Додаткову інформацію щодо Конкурсу можна отримати в Центрі розвитку підприємництва при Володимир-Волинській міськрайонній філії Волинського обласного центру зайнятості.
Контактна особа: Старовойтова Світлана Вікторівна, начальник відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості, тел.: 0 (3342) 35064, e-mail: [email protected].
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: