У Володимирі обстежили житлові будинки, які постраждали від негоди

У Володимирі обстежили житлові будинки, які постраждали від негоди
У Володимирі обстежили житлові будинки, які постраждали від негоди

У зв’язку із буревієм, який пройшов 1 липня і завдав чимало збитків у громаді, при Володимир-Волинській  міській раді було створено комісію, яка, реагуючи на звернення громадян, обстежує житлові будинки, котрі постраждали від негоди та визначає обсяг матеріальних збитків.
Комісія, до складу якої увійшли керівники управління інфраструктури, управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів, комунальних підприємств, місцевого відділу УДСНС, соціального інспектора та старости сіл, обстежила 9 житлових приватних та багатоквартирних будинків у Володимирі-Волинському, селах Заріччя та Федорівка. В одному будинку не було проведено обстеження через відсутність заявника.
Зокрема, пошкоджені будинки обстежено на вулицях Лобачинській, Набережній та Стемковського у селі Заріччя, на Володимирській і Лесі Українки у селі Федорівка, а також на Степана Бандери, Луцькій та Кальнишевського у Володимирі-Волинському.
Під час обстеження були виявлені пошкодження покрівель даху будинків та господарських споруд, металевої огорожі, руйнування фронтону. Комісія рекомендувала усім власникам житлових будинків і квартир звернутись із заявою в територіальний підрозділ ЦНАПу у селі Заріччя або ж у ЦНАП Володимира-Волинського за наданням одноразової грошової  допомоги з міського бюджету, додавши відповідні підтверджуючі документи.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: