У Володимирі обрали очільницю іще одного відділу ЦНАПу

Публікації

У Володимирі обрали очільницю іще одного відділу ЦНАПу
У Володимирі обрали очільницю іще одного відділу ЦНАПу

13 травня у залі засідань Володимир-Волинського міськвиконкому відбулись два конкурси на заміщення вакантних посад – начальника  відділу культури та мистецтва управління з гуманітарних питань, а також начальника відділу ведення реєстру територіальної громади та паспортних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг».
Конкурси відбулись у два етапи – о 10:00 кандидати на вакантні посади складали письмові іспити на знання законодавства України, а близько обіду проходили усну співбесіду. За кожне завдання конкурсна комісія виставляла бали, за підсумком яких визначали претендента, котрого і рекомендуватимуть міському голові призначити на ту чи іншу посаду.
На посаду начальника відділу ведення реєстру територіальної громади та паспортних послуг управління ЦНАПу подали документи сім кандидатів з яких на конкурс з’явились лише троє: Олександр Штик, Марія Ковальчук та Наталія Новосад. Із невеликим відривом перемогу у конкурсі здобула Марія Ковальчук.
Довідково:
Освіту 53-річна Марія Григорівна Ковальчук здобула у Львівському політехнічному інституті за спеціальністю «інженер-електрик» та у ВДУ ім. Лесі Українки за спеціальністю «економіст».
Досвід роботи:

  • Грудень 1991 – серпень 2001 – майстер ВАТ «Сільгоспенерго».
  • Серпень 2001 – липень 2009 – касир, старший бухгалтер, старший касир, старший економіст, в.о. керуючого відділенням, керуючий відділенням Луцької філії АТ «Укрінбанк».
  • Жовтень 2009 – вересень 2013 – директор ФПП «Бізнес-центр».
  • Вересень 2013 – травень 2014 – оператор диспетчерської служби, головний економіст ПТМ «Теплокомуненерго».
  • Березень 2016 – теперішній час – адміністратор ЦНАПу.
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: