У Володимирі обрали директора туристично-інформаційного центру

Публікації

У Володимирі обрали директора туристично-інформаційного центру
У Володимирі обрали директора туристично-інформаційного центру

2-го березня конкурсна комісія на заміщення вакантної посади директора КП «Туристично-інформаційний центр Володимир-Волинської міської ради» обрала керівника новоствореної установи. За результатами конкурсного відбору переможницею стала Ірина Ковальчук.
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Ірина Ковальчук – уродженка міста Володимира-Волинського. У 2014 році після закінчення школи вступила до Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки на історичний факультет за спеціальністю «Музейна справа та охорона пам’яток історії та культури». У 2019 році захистила диплом магістра за спеціальністю “Музеєзнавство, пам’яткознавство та культурний туризм”.
Має досвід роботи менеджером (управителем) туризмом в КП “Центр туристичної інформації та послуг у м.Луцьк”, а також менеджером служби підтримки у ТзОВ “Саппортлаб”. 
Загалом до участі в конкурсі надійшли 3 заяви, відповідно до черговості подання яких і заслуховували претендентів. Кожен із кандидатів виступив з презентацією власного бачення стратегії розвитку туристично-інформаційного центру, конкретних ідей в його роботі, а також відповів на запитання членів конкурсної комісії.
Нагадаємо, що питання про створення комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр Володимир-Волинської міської ради» було підтримане депутатами на засіданні сесії міської ради 26-го січня.
Підприємство надаватиме туристично-екскурсійні послуги, просуватиме імідж Володимир-Волинської міської територіальної громади. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: