У Володимирі обговорювали та аналізували волинський ринок праці

Публікації

У Володимирі обговорювали та аналізували волинський ринок праці
У Володимирі обговорювали та аналізували волинський ринок праці

Про актуальний стан волинського ринку праці, аналіз зробленого та плани на перспективу говорили  під час наради директорів міського, міськрайонного центрів зайнятості, філій Волинського обласного центру зайнятості під керівництвом директора Волинського ОЦЗ Романа Романюка. Питання, які на часі, обговорювали 13-го квітня у Володимир-Волинській міськрайонній філії ВОЦЗ.
Голова Володимир-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка привітав гостей та поділився досвідом співпраці влади та служби зайнятості. 
«Радий вітати вас на території Володимир-Волинської територіальної громади. Зважаючи на ситуацію, в якій живе держава і наша громада зокрема, дуже актуальна взаємодія з центрами зайнятості. Володимир-Волинська громада останній час була тісно пов’язана з кордоном. Але через карантинні обмеження він закритий. Багато людей залишилися без роботи. Сьогодні ми почали більше цінувати наших підприємців, наших виробників, які створюють робочі місця та готові приймати працівників. Посилилася й важливість нашої співпраці з вами, оскільки від цього залежать умови життя та роботи жителів нашої громади. Ми з вами реалізовуємо багато спільних проєктів. Повірте, це дуже потрібно. Надіюся, наша тісна співпраця продовжиться й надалі та матиме яскраві результати на підтримку і громади, і її жителів», – зазначив Ігор Пальонка.
Директор обласної служби зайнятості Роман Романюк висловив сподівання на подальшу співпрацю з владою Володимир-Волинської громади:
«Мені приємно і важливо, що служба зайнятості тісно співпрацює з органами влади. Переконаний, що нам вдасться реалізувати всі спільні кроки і стати ще більш корисними для громади. Наше спільне завдання – зробити людей щасливими, а щасливі вони тоді, коли впевнені в завтрашньому дні, мають хороше здоров’я і стабільну роботу. Впевнений, що кожен наш спільний напрямок буде активно розвиватися».
Як повідомляють на сайті Волинського обласного центру зайнятості, Роман Романюк анонсував колегам повний перехід на роботу з додатком «Дія» під час реєстрації безробітних у центрах зайнятості (у випадку введення «червоної» зони на Волині).
Начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Волинського ОЦЗ Валерій Вавренчук доповів про ефективність наданих послуг особам, які не працювали до моменту звернення в службу зайнятості понад п’ять років.
Стан ринку праці Волинської області, допомогу по безробіттю та структуру її отримувачів разом із колегами аналізувала начальник відділу статистики та прогнозування Волинського ОЦЗ Ганна Римарчук. Типові порушення й зауваження, виявлені під час внутрішніх аудитів, озвучила колегам завідувач сектору внутрішнього аудиту Волинського ОЦЗ Наталія Абрамович.
Поточні питання роботи та аналіз допущених недопрацювань обговорили з директорами філій та базових центрів зайнятості й керівники інших структурних підрозділів Волинського ОЦЗ. Окремо на головному наголосила заступник директора Волинського обласного центру зайнятості – начальник відділу організації матеріально-технічного забезпечення Волинського ОЦЗ Алла Чубара.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: