У Володимирі на базі обласного ліцею «Центр освіти» створять початкову школу

У Володимирі на базі обласного ліцею «Центр освіти» створять початкову школу
У Володимирі на базі обласного ліцею «Центр освіти» створять початкову школу

Під час засідання чергової сесії міської ради восьмого скликання депутати одноголосно підтримали проєкт рішення про створення комунального закладу «Загальноосвітня школа 1 ступеня №7 Володимир-Волинської міської ради».
На такий крок міська влада Володимира пішла, аби зберегти початкову ланку освіти у ліцеї «Центр освіти», оскільки обласна рада припинила фінансування перших класів у цьому навчальному закладі, – інформують на сайті міста.
Перед початком обговорення начальник управління освіти, молоді та спорту Вячеслав Петрук, який є автором проєкту рішення, доповів, що новий навчальний заклад буде діяти на базі орендованих приміщень ліцею «Центр освіти». Запити щодо довготривалої оренди терміном на 15-20 років та переведення місту освітньої субвенції були надіслані на адресу обласної ради та управління освіти області і на засіданні сесії облради дане питання було підтримане.
Міському бюджету нова школа буде коштувати 326 тисяч гривень на рік, – повідомив Вячеслав Петрук. Ці кошти необхідні для оплати енергоносіїв, харчування та заробітної плати непедагогічним працівникам. Для оплати праці вчителів місто сподівається отримати освітню субвенцію у розмірі мільйон 192 тисячі гривень.
Подякував депутатам за підтримку директор ліцею “Центр освіти” Валентин Вірковський. Він повідомив, що нині навчальний заклад працює у режимі реформування, тож новий навчальний рік ліцей розпочне уже без Сенкевичівської філії та з 5-11 класами, а 2022 році передбачається створення на базі “Центру освіти” профільного спортивного ліцею. Також директор ліцею запевнив депутатів, що вони не пошкодують про створення початкової школи у місті, адже найбільше коштів на рівні держави потрібно вкладати у дітей.
Виступив на підтримку даного рішення і міський голова Ігор Пальонка. Він зазначив, що ліцей за роки роботи зарекомендував себе як навчальний заклад високого рівня, тому батьки і діти болісно сприйняли можливе закриття початкових класів. Зважаючи на те, що в місті є потреба школи повного дня, де діти можуть перебувати до самого вечора, міський голова звернувся до депутатів підтримати проєкт рішення.
Під час голосування за даний проєкт рішення депутати однолосно підтримали його, натиснувши на кнопки “За”.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: