У Володимирі молодіжна рада провела чергове засідання за «кавою з міським головою»

Публікації

У Володимирі молодіжна рада провела чергове засідання за «кавою з міським головою»
У Володимирі молодіжна рада провела чергове засідання за «кавою з міським головою»

23 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулось засідання молодіжної ради, приурочене Дню молоді. Під час засідання члени молодіжної ради мали нагоду неформально поспілкуватись з міським головою Ігорем Пальонкою та його заступником Андрієм Гудимом за чашкою ароматної кави та висловити своє бачення щодо розвитку молодіжного середовища у громаді.
На «каву з міським головою» завітали 12 молодіжних активістів, котрі представляють різні громадські організації та учнівське самоврядування навчальних закладів міста. У кожного з них була нагода поділитись своїми ідеями, які вони хотіли б  реалізувати у місті та висловити своє бачення щодо тих чи інших уже запланованих робіт та проектів.
Зокрема, тренер спортклубу Андрій Крамик запропонував облаштувати біля приміщення казначейства спортивний майданчик для занять кросфітом, очільниця ГО «Берег надії» Олена Кандиба зауважила, що організовуючи щось у місті для молоді, потрібно пам’ятати і про понад дві сотні юних володимирчан, котрі через інвалідність часто обмежені життям у чотирьох стінах. Тому, плануючи щось у місті, потрібно враховувати інтереси і цієї категорії молодих людей громади.
Лікарка-інтерн пологового відділення ТМО Руслана Халимендик, котра представляє у молодіжній радії ГО «Креатив Студіо», запропонувала свої послуги як фахівця у сфері проведення просвітницьких лекцій на тему статевого виховання, які можна читати для молоді, аби підвищувати рівень їхньої сексуальної освіти. До речі, перша пробна лекція відбудеться у День молоді в парку Слов’янському на «Креативній галявині».
Порушили під час засідання і тему створення у місті єдиного простору для проведення просвітницьких та мистецьких молодіжних заходів. Поцікавився міський голова думкою членів молодіжної ради  і  щодо того як має виглядати головна площа міста і де найкраще облаштувати  фонтан.
«Міська влада має рухатись в ногу із часом, тому нам потрібно прислухатись до думки молоді, у котрої завжди є власне бачення та багато прогресивних ідей. Відтак  надалі підтримуватимемо з вами комунікацію, адже усі зміни, які відбуваються у місті, мають проходити за вашої участі. Сподіваюсь, що з вашою допомогою ми зможемо втілити у життя багато гарних ідей, які зроблять нашу громаду іще комфортнішою для молодих людей», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.
Зазначимо, що молодіжна рада як консультативно-дорадчий орган виконавчого комітету міської ради нині проходить процес формування. У її складі  наразі 16 членів. Після того, як вони пройдуть відповідне навчання, буде обрано голову молодіжної ради.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: