У Володимирі керівника підприємства підозрюють у привласненні коштів

У Володимирі керівника підприємства підозрюють у привласненні коштів
У Володимирі керівника підприємства підозрюють у привласненні коштів

Керівника приватної фірми, яка у 2018 році встановлювала ліхтарі у двох скверах Володимира, підозрюють у заволодінні чужим майном.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Генеральному директору одного з приватних підприємств на Волині повідомили про підозру у службовому підробленні та заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч.1 ст. 366, ч.ч. 2, 3 ст. 191 КК України).
Слідство вважає, що керівник господарського товариства, яке здійснювало у 2018 році згідно із укладеними з КП «Полігон» договорами підряду капітальний ремонт освітлення в двох скверах у Володимирі-Волинському, неодноразово складав та підписував акти приймання виконаних будівельних робіт та довідки про вартість таких робіт, вносячи в них неправдиві відомості.
На підставі цих документів Володимир-Волинським Управлінням Державної казначейської служби України у Волинській області на рахунки приватного підприємства були зайво перераховані бюджетні кошти в сумі понад 170 тисяч гривень, якими і заволодів генеральний директор.
У кримінальному провадженні триває досудове розслідування, вирішується питання про обрання посадовцю запобіжного заходу.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: