У Володимирі інспектори муніципальної варти почали штрафувати порушників правил стоянки

Публікації

У Володимирі інспектори муніципальної варти почали штрафувати порушників правил стоянки
У Володимирі інспектори муніципальної варти почали штрафувати порушників правил стоянки

Починаючи з 28-го травня інспектори відділення муніципальної варти Володимир-Волинської міської ради не лише попереджають жителів громади про адміністративні порушення, а і складають відповідні протоколи.
Повноваження накладати штрафи за порушення правил паркування і стоянки муніципальній варті надали члени виконавчого комітету під час чергового засідання, яке відбулось 27-го травня, – повідомляють на сайті міста.
“Озброєні” лазерним далекоміром, нагрудною камерою, мобільним принтером та смартфонами, інспектори відділення муніципальної варти Андрій Садовський та Володимир Майко, починаючи з 8 ранку роблять обхід центральних вулиць міста, прискіпливо оглядаючи припарковані автівки. Кажуть, що найбільше порушень трапляється біля продуктового ринку та на перехресті вулиць Небесної Сотні і Кн. Василька.
За два дні роботи інспектори склали три десятки адмінпротоколів, що пов’язані із порушенням правил зупинки та стоянки транспортних засобів.
Як розповідає  Андрій Садовський, найчастіше водії порушують правила зупинки біля знаку 3.35, де час паркування не має перевищувати 5 хвилин, а також біля знаку 3.34, де зупинятись узагалі заборонено. До порушень також належить зупинка на виїзді із прилеглої території, перешкоджання руху іншим транспортним засобам, зупинка на пішохідному переході або ж на відстані ближче, ніж 10 метрів від переходу, паркування на місці для осіб із інвалідністю тощо.
Щодо сум штрафів, то найдорожче порушникам обійдеться зупинка на пішоходному переході, адже за це потрібно сплатити 680 гривень. Проте, якщо сплатити штраф у пільговий період, який складає 10 банківських днів, то вартість буде удвічі меншою – 340 гривень. В залежності від порушення, розмір штрафів за порушення правил зупинки і стоянки коливається від 170 до 680 гривень.
На оплату штрафу дається місяць, якщо ж за цей час оплата від порушника не надійде, муніципальна варта звертається до виконавчої служби. Проте, перш ніж скласти адмінпротокол, інспектори роблять зауваження, даючи людині можливість уникнути покарання та надалі не здійснювати порушень.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: