У Володимирі хірурги видалили з організму жінки чотирисантиметровий мігруючий камінь

Публікації

У Володимирі хірурги видалили з організму жінки чотирисантиметровий мігруючий камінь
У Володимирі хірурги видалили з організму жінки чотирисантиметровий мігруючий камінь

Фахівці хірургічного відділення комунального підприємства «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» під час операції на кишечнику виявили та усунули проблему, яка не давала нормально жити мешканці Володимира-Волинського.
Про це повідомляють на сторінці підприємства у фейсбуці.
Жінка хворіла жовчнокам’яною хворобою протягом десяти років, звернулася до лікарів лише після досить сильного дискомфорту.
Хірурги встановили, що у пацієнтки у тонкий кишці був мігруючий камінь розміром 4 сантиметри, який заважав нормальній життєдіяльності організму пацієнтки. Після детальної підготовки лікарі провели операцію, що тривала близько півтори години.
“Даний випадок досить рідкісний, бо такі непрохідності з міграцією каменю розміром до 4 сантиметри трапляються у медичній практиці досить рідко. У Володимирі-Волинському такий випадок трапився вдруге.
Під час операції було виявлено норицю між жовчним міхуром та стінкою дванадцятипалої кишки з міграцією каменя з жовчного міхура в шлунково-кишковий тракт. Саме цей досить великий камінець викликав обтураційну кишкову непрохідність”, – повідомив завідувач хірургічного відділення Володимир-Волинського територіального медичного об’єднання Михайло Дудич.
Він розповів, що хірурги КП «Володимир-Волинське ТМО» провели розріз тонкої кишки, забрали камінь, наклали шви на тонку кишку і завершили операцію.
«Багато людей вважають, що нечасті приступи при жовчокам’яній хворобі – це норма, але це не так. При серйозних ускладненнях у вигляді непрохідності, жовтяниці, нагноєння жовчного міхура з перфорацією чи проривом стінки, пролежнями на стінку в обов’язковому порядку потрібне оперативне втручання. Але, найважливіше – такі ускладнення можна попередити завдяки вчасному зверненню до лікаря», – наголосив Михайло Дудич.
Наразі життю жінки, яку прооперували, нічого не загрожує: у неї відновлений пасаж по кишечнику і значно покращене загальне самопочуття. Як зазначається, пацієнтка скоро буде вдома.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: