У педколеджі представили членів наглядової ради

Публікації

У педколеджі представили членів наглядової ради
У педколеджі представили членів наглядової ради

У минулу п’ятницю, 14 травня, у Володимир-Волинському педагогічному фаховому коледжі ім. А.Ю.Кримського під час зборів викладачів і студентської ради представили членів наглядової ради навчального закладу.
Як повідомив директор педколеджу Микола Савельєв, колектив  запропонував стати членами наглядової ради народній депутатці Ірині Констанкевич, першому заступнику міського голови Володимира-Волинського Ярославу Матвійчуку, військовому комісару Руслану Яцію, заступниці начальника управління освіти та науки Волинської ОДА Тетяні Соломіній та директорці ЗОШ №1 Людмилі Самусєвій і народному депутату Ігорю Гузю, якому запропонували очолити цей колегіальний орган. Проте остаточний склад представників наглядової ради має затвердити Волинська обласна рада, до якої направлять рішення педагогічного колективу коледжу, на черговій сесії. 
Мета створення наглядової ради полягає у тому, щоб надати додаткову підтримку та контролювати діяльність коледжу, покращити розвиток і забезпечення взаємодії навчального закладу з органами державного управління, науковою громадськістю, суспільно-політичними організаціями.
Директор коледжу розповів, що наразі одна з проблем, яка потребує вирішення, – це недостатня кількість сучасних підручників та старі комп’ютери. На відміну від шкіл, педколедж не підпадає під дію програм із забезпечення новими підручниками. Микола Савельєв  зазначив також, що нові комп’ютери навчальному закладу надали ще 2003 року за програмою освіти для дітей із села. Але для цього потрібно було доводити, що у коледжі навчається понад 70% студентів із сільської місцевості.
Серед запрошених гостей був ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось. Він розповів про стратегії покращення якості процесу навчання, які відрізняють луцький ВНЗ від багатьох інших, та поділився досвідом стосовно того, як їхній навчальний заклад отримує прибутки.
- Ми несемо відповідальність за випуск спеціалістів з нашого ВНЗ, тому допомагаємо їм влаштуватися на якісне проходження практики на виробництві. Це перевага дуальної освіти, яку ми надаємо. Також деякі студенти нашого університету отримують подвійний диплом – український і польський, що дає їм можливість у майбутньому навчатися в Польщі безкоштовно. І не менш важлива запорука якісної освітньої роботи – це співпраця з громадами, яку ми активно ведемо, – поділився ректор.
Народна депутатка Ірина Констанкевич під час свого виступу зазначила: не можна зациклюватися на тому, що зараз є у навчальному закладі, потрібно завжди рухатися вперед і в жодному разі не зупинятися на здобутих досягненнях. 
Народний депутат Ігор Гузь вважає, що ВВПФК має конкурувати з іншими педагогічними коледжами Волині та України. Для цього потрібно ставати кращими за інших. Парламентар запевнив, що як голова наглядової ради він разом з педагогами стоятиме горою за інтереси коледжу. Окрім цього, Ігор Гузь зауважив, що прославлений на всю Україну навчальний заклад повинен показувати високий рівень не лише за рахунок успіхів студентів, але й акцентувати увагу на професійному складі працівників.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: