У День журналіста представники місцевих ЗМІ перетворилися на… воїнів

Публікації

У День журналіста представники місцевих ЗМІ перетворилися на… воїнів
У День журналіста представники місцевих ЗМІ перетворилися на… воїнів

Для представників ЗМІ Володимир-Волинського району стало несподіванкою, коли напередодні Дня журналіста їх запросили… на військовий полігон. Як виявилося, запрошені мали стати учасниками імпровізованого бою. Таким чином у міській раді вирішили відзначити День територіальної оборони і День журналіста. Із вітальними словами до винуватців свята звернулися голова Володимир-Волинської райдержадміністрації Юрій Лобач, очільник районної ради Віктор Хиць, начальник Волинської бригади територіальної оборони Олександр Скумбрій.
Начальник Володимир-Волинського відділення територіальної оборони Олег Бойко детально ознайомив присутніх із завданням та цілями новоствореної воєнізованої організації. Володимир-Волинському району випала висока історична місія першому в Україні створити територіальну оборону. Нині готується наказ про створення бригад та відділів територіальної оборони по всій державі. Залучатися будуть всі особи від 18 до 60 років. Основне завдання організації можна визначити так: людина повинна вміти себе захистити, а для цього має освоїти володіння зброєю, техніками ведення бою. 
Затим журналістам запропонували стати учасниками імпровізованого бою. Задля цього консультанти, серед яких був і заступник голови районної ради Андрій Оніщук, провели інструктаж щодо володіння автоматом. Журналістам видали справжню бойову зброю, гранати. За кожним нашим рухом слідкували інструктори. Постріляли у повітря зі справжнього автомата, і це, звичайно, викликало скачки адреналіну. 
Не менш цікавими були й інструктажі з техніки ведення бою. Команда «бійців» не тільки спостерігала, як вести вогонь із різних позицій, а й сама переслідувала уявного ворога. 
Дехто з учасників заходу ризикнув одягнути бронежилет. Це виявилося випробуванням не з легких. Фізичне навантаження відразу далося взнаки, й  інструктори із сумом повідомили, що багатьох із тих, кого «не наздогнала куля на сході, добивали бронежилети», тобто хвороби, викликані важкою, але необхідною ношею. 
Безперечно, не всім за короткий час вдалося стати бравими вояками, але журналісти мали нагоду уявити, що таке реальна військова служба, бойова обстановка і як важко доводиться нашим захисникам. 
Ну а відпочинок на свіжому повітрі, хороша погода та спілкування надали святу особливої чарівності. 
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: