Тренер «Iron Gym» розповів про спорт, харчування та емоційний баланс

Тренер «Iron Gym» розповів про спорт, харчування та емоційний баланс
Тренер «Iron Gym» розповів про спорт, харчування та емоційний баланс

Спортзал «Iron Gym», що працює вже близько двох років у Володимирі-Волинському, є першим закладом, де Дмитро Пінчук почав тренувати. Раніше він займався спортом самостійно та паралельно працював масажистом, продовживши справу батька Володимира, який уже 20 років спеціалізується на  мануальній терапії. 
-Літо – це пора не лише холодного мохіто, відпочинку та морозива, а й купальників та підтягнутого тіла, тому тема спорту як ніколи стає актуальною саме у цей період, - зауважує Дмитро. – Багатьох цікавить питання, скільки ж разів на тиждень потрібно тренуватися. Думаю, що цілком вистачить двох-трьох, адже так організм матиме час на відновлення, - радить тренер тим, хто вважає, що якщо більше буде тренуватись, то швидше схудне та прийде у форму.
Для того щоб підвищити ефективність будь-яких фізичних навантажень, потрібно дотримуватися режиму харчування. Варто вживати складні вуглеводи (каші, макаронні вироби і хліб з твердих сортів пшениці) та білки (курятину, рибу, бобові) за 2 години до тренування, аби забезпечити організм достатньою кількістю енергії. Також тренер радить не забувати про воду, адже вона нормалізує метаболічні процеси та сприяє виведенню шлаків і токсинів.  
А ще Дмитро цілком погоджується з висловом Гіппократа: «Скажи мені, що ти їси, і я скажу, чим ти хворієш». Він, як і видатний грецький лікар, упевнений, що більшість захворювань виникає через шкідливу їжу. І радить обов’язково ввести у свій раціон харчування по 200 грамів фруктів та овочів щодня. Вони, разом з регулярними фізичними навантаженнями та повноцінним сном, стануть важливим мінімальним вкладом у ваше здоров’я. 
-Після кожного тренування у нашому залі всі обов’язково роблять вправи на розтягування, адже вони покращують координацію, зміцнюють суглоби та допомагають зняти втому. Окрім цього, процес розвитку гнучкості тіла покращує настрій, знімає нервову напругу і робить людину більш впевненою та врівноваженою, - наголошує Дмитро.
Виявляється, негатив та стрес є збудниками вироблення в організмі людини гормону кортизолу, який у великій кількості може призвести до збільшення маси тіла, пригнічення імунітету, хронічної втоми тощо. Тренер намагається бути на позитиві та усі труднощі сприймати з гумором, чого навчає і своїх підопічних.
- Із кожним днем на вулиці стає тепліше, тому барбекю на свіжому повітрі в родинному колі на фоні приємної музики піде лише на користь, - переконаний  Дмитро. 
Тренер радить кожному розвиватися і більше читати корисної інформації про спорт, адже фізична активність має бути не лише для м’язів, а й для мозку. 
- Змініть своє ставлення до харчування та способу життя – це моя найголовніша порада усім, хто хоче мати струнке тіло та міцне здоров’я. Сприймайте їжу не як насолоду або джерело радості, а як елемент, необхідний для життя. Ставтеся до спорту не як до насилля та тортур, а як до лікаря. Будьте трішки сміливішими – і вам усе вдасться, – додає Дмитро Пінчук.
Дарина Дідур, студентка філологічного факультету НПУ ім. М. П. Драгоманова
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: