РІК КРОЛИКА ОБОВ’ЯЗКОВО ПРИНЕСЕ НАМ ПЕРЕМОГУ НАД ВОРОГОМ

РІК КРОЛИКА ОБОВ’ЯЗКОВО ПРИНЕСЕ НАМ ПЕРЕМОГУ НАД ВОРОГОМ
РІК КРОЛИКА ОБОВ’ЯЗКОВО ПРИНЕСЕ НАМ ПЕРЕМОГУ НАД ВОРОГОМ

У це щиро вірить маленька патріотка, мешканка Володимира Анастасія Полякевич, яка обрала для себе та своєї родини пухнастого талісмана.
Настуні всього лиш 5 рочків, і вона ще відвідує дитячий садочок. Проте з малечих літ безмежно любить Україну, адже тут вона народилася і так її виховують батьки та вихователі в навчальному закладі.
Рідні розповідають, що від початку війни маленька Анастасія з усього серця підтримує наших Героїв-захисників. Вона, ідучи з мамою за ручку вулицями міста, у весь свій тоненький голосочок вигукує “Слава Україні!” щоразу, коли бачить військового у формі, та щиро радіє, коли ті їй відповідають “Героям Слава!”.
А ще дівчинка дуже полюбляє співати, і улюблена її пісня - “Ой у лузі червона калина”, яку у Настиному виконанні дуже часто слухають батьки та рідні.
Також Анастасійка дуже любить тварин. Є в сім’ї і кіт, і собака, але найулюбленішим вихованцем вона обрала для себе кролика, якого назвали Бубликом. Вухатого пухнастика подарував Насті дядько Андрій, який обожнює свою племінницю.
Через це юна патріотка Анастасія щиро вірить, що рік кролика принесе усім українцям Перемогу над ворогами, адже обрала для себе найкращого талісмана - Бублика, який у цьому й допоможе.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: