Оголошено конкурс на новорічно-різдвяне оформлення вітрин

Оголошено конкурс на новорічно-різдвяне оформлення вітрин
Оголошено конкурс на новорічно-різдвяне оформлення вітрин

Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради оголошує огляд-конкурс «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин», який буде проводитися з метою підвищення естетичного рівня оформлення закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та інших об’єктів, що здійснюють свою господарську діяльність у місті. Облаштування святкової атмосфери і піднесеного настрою мешканцям дозволить пом’якшити соціальну напругу та наблизити відчуття свята, створюючи зокрема й сприятливі умови для ведення бізнесу. Огляд-конкурс проводиться з 24 грудня 2021 року до 12 січня 2022 року. Для цього створюється комісія з підбиття підсумків, яка визначить переможців. У огляді-конкурсі беруть участь  суб’єкти господарської діяльності не залежно від форм власності. Бажаючі взяти участь в огляді-конкурсі можуть подавати заявки довільної форми, які не є його обов’язковою умовою. Заявки подаються до відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій шляхом заповнення форми https://forms.gle/BKqBM41hhdQsJv7e7 або за номером телефону 0800333262.
Огляд-конкурс проводиться у номінаціях: «Найстильніша композиція» – передбачає оформлення об’єктів у єдиному стилі з чітко відстежуваними акцентами; «Найскладніша композиція» – передбачає оформлення об’єкта з використанням великої кількості спеціалізованих приладів ілюмінації;  «Найяскравіша композиція» – передбачає оформлення об’єкта багатокомпонентною складною композицією, що підпорядковується художнім законам або має сюжетне спрямування.
Огляд об’єктів проводиться комісією самостійно, без попередження власників. Переможці у номінаціях нагороджуються дипломами міського голови та грошовими преміями.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: