Рік Бика обіцяє бути спокійним, стабільним і розміреним у всїх сферах життя

Рік Бика обіцяє бути спокійним, стабільним і розміреним у всїх сферах життя
Рік Бика обіцяє бути спокійним, стабільним і розміреним у всїх сферах життя

Сьогодні не так багато господарів у селах Володимир-Волинського району тримають биків, як і худобу загалом. Віктор Іванович із Селісок – один з тих, кого називають трударем з дідів-прадідів. Народився у сільській сім’ї і змалку був помічником для батьків, які навчали дітей усіх азів ведення господарства та долучали до роботи на полі. І вже, напевно, через особливості характеру, до чого б не брався чоловік, усе намагається виконати старанно і на совість. Трудиться скрупульозно, вкладаючи усю душу в те, що робить. За це його цінують односельці та колеги. Працює чоловік оператором котельні у школі, що в сусідній Зорі. А ще серед земляків він здобув славу хорошого газозварника, тому по допомогу до нього часто звертаються мешканці Селісок, навколишніх сіл і навіть міста. 
Віктор Іванович – хороший сім’янин та добрий господар. Разом із дружиною Галиною обробляють чималий шмат землі, для цього мають усю необхідну техніку та реманент, тримають господарство. Як кажуть, не так для себе, а щоб було все натуральне та домашнє дітям і онукам, які проживають у місті, а на вихідні поспішають до батьків, щоб у всьому допомагати їм. 
Чоловік розповідає, що символ 2021 року – бичок Жорик – у господарстві з’явився торік. У нього спокійний характер, хоча інколи й може показати свій норов. 
Віктор Іванович каже, що з оптимізмом дивиться у майбутнє. Вірить, що у новому році на усіх нас чекають лише хороші зміни. Особисто для нього рік Бика завжди приносить знакові події. Саме у такий символічний рік у них із дружиною народився первісток – син Віктор. А через понад два десятки років – на світ з’явилася перша онучка Вікуся. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: