Депутат райради Володимира-Волинського захищає Україну на Сході

Депутат райради Володимира-Волинського захищає Україну на Сході
Депутат райради Володимира-Волинського захищає Україну на Сході

Друга сесія Володимир–Волинської районної ради, яка відбулася минулого четверга, була особливою.

На неї прибув з Луганщини депутат – свободівець Віктор Вілентко, подолавши 1350 кілометрів.

Його добре знала й обрала іваничівська громада, адже пан Віктор тривалий час займав ключові посади в районі. З 2002 по 2010-й рік керував Іваничівською селищною радою. В 2014-му  йому довірили посаду голови Іваничівської районної ради. Звідти й попросився в АТО – не на словах, а на ділі захищати Україну. Це була третя хвиля мобілізації.

Спочатку служив в 24-й окремій механізованій бригаді, що дислокувалася в місті Яворів Львівської області. В липні 2016-го  перейшов у 14-у Володимир – Волинську ОМБ. Командир взводу зв’язку третього механізованого батальйону Віктор Вілентко восени нинішнього року вирішив поборотися за депутатський мандат. Тепер він, в міру можливостей, приїжджає на Волинь не лише провідати рідних, посмакувати домашніми стравами в колі сім»ї, а й виконати ще один громадський обов’язок. 

На сесійному засіданні, ключовими питаннями якого були бюджет 2021- го року та реорганізація Іваничівського та Локачинського районів, пан Віктор був найбільш активним. Він повідомив, що його депутатські обов’язки виконуватиме помічник Петро Сопронюк і попросив керівників райради налагодити роботу районного представницького органу так, аби й на Сході він мав можливість брати онлайн – участь у засіданнях. А на закінчення від імені усіх бійців 14-ї бригади привітав присутніх з прийдешнім Новим роком і Різдвяними святами.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: