У місті відремонтують пішохідну доріжку за майже два мільйони

У місті відремонтують пішохідну доріжку за майже два мільйони
У місті відремонтують пішохідну доріжку за майже два мільйони

Про це повідомив депутат Володимир-Волинської ради Андрій Гнатюк на своїй сторінці у фейсбуці.
- Завершились відкриті торги на “Prozoro” за проєктом “Капітальний ремонт пішохідної доріжки нао вулиці Луцькій (район ЗОШ №5) в місті Володимир-Волинський”. Оголосили переможця, яким стало луцьке підприємство ТзОВ “Бетон Брук Сервіс”. Переможець тендеру погодився виконати роботи, передбачені проєктом (вартість робіт згідно з ПКД - 2783690 грн) за 1953880,00 грн. Ця компанія володіє власним бетонним заводом з виробництва бруківки leBruk, - написав депутат. - Сьогодні я відвідав це підприємство і разом з Ігорем Констанкевичем, завідувачем виробництва, ознайомився з асортиментом їхніх виробів. Сподобалась безшовна форма “Піксель”. При якісному вкладанні по безшовній формі комфортно йти дівчатам на підборах, котитись візкам та самокатом з колесами малого діаметра. А ви як вважаєте, безшовна чи зі швами?
Як повідомив пан Андрій, згідно з проєктною документацією, площа бруківки в кольорі складає 30%. Незабаром будівельники почнуть роботи, і він буде контролювати процес.
- Змінами до ПКД, які були погоджені у цьому році, передбачили асфальтований заїзд до будинків (район маг. “Курант”) та футляри для мережі освітлення. Буду переконувати, щоб віднайти кошти і на якісне освітлення відрізку доріжки від вул. О.Ольжича до переїзду, так як ця ділянка тротуару не освітлена, - зазначив депутат.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: