Нагороджено переможців огляду-конкурсу «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин»

Нагороджено переможців огляду-конкурсу «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин»
Нагороджено переможців огляду-конкурсу «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин»

Конкурсна комісія у складі п’яти осіб здійснила об’їзд вулиць міста з метою оцінки декору підприємцями вітрин своїх закладів. Оцінювання здійснювалось за критеріями, що були заздалегідь обговорені та затверджені. До уваги брались масштабність, новизна, загальна естетичність, складність композиції, чіткість та зрозумілість композиційних акцентів, а також однаково привабливий вигляд композиції і вдень, і вночі.
Комісією до оцінювання було взято наступні заклади:
• у категорії «Найстильніша композиція»: салон краси «A’New», піцерія «Каскад» (вул. Луцька), магазин «Скарбничка декору»;
• у категорії «Найяскравіша композиція»: магазин «Аня», кафе «Фемелі», кафе «Торба», кафе «Лакомка»;
• у категорії «Найскладніша композиція»: кафе «ДвижОк», квітковий магазин «Данко», кафе «Панкейк».
Підсумувавши бали усіх оціночних листів членів конкурсної комісії, комісія повідомила, що за результатами оцінювання перемогу здобули:
• у номінації «Найстильніша композиція» – салон краси «A’New» (власник Кучман Анна Валеріївна);
• у номінації «Найяскравіша композиція» – кафе «Фемелі» (власник Романюк Артур Васильович);
• у номінації «Найскладніша композиція» – квітковий магазин «Данко» (власник Тимчук Віталій Степанович).
Також було прийнято рішення відзначити подякою міського голови заклади, власники яких заздалегідь виявили самостійне бажання взяти участь в огляді-конкурсі та заповнили заявки у гугл-формі, але не здобули перемогу, а саме: кафе «ДвижОк» та кафе «Панкейк». Нагородження перможців відбулось 16 січня під час фестивалю «Три празники в гості» у Центрі культурних послуг.
У ході огляду особливо приємно було відмітити старанність кожного підприємця, який приділив увагу святковому оздобленню. Новорічно-різдвяне оформлення вітрин та прилеглої території, окрім загально-позитовного настрою містян, сприяє також і їхньому бажанню здійснювати покупки у цих привабливих магазинах.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: