Квітами зустрінемо наших переможців

Квітами зустрінемо наших переможців
Квітами зустрінемо наших переможців

Тетяна Борис, власниця квіткової крамниці «Фан-Фан тюльпан», нині готує смачні піци, млинці та інші смаколики для наших воїнів.
Хоч ще насуваються північні снігові хмари, але вже стукає у вікна березень – первісток весни, яка завжди пробуджує світлі надії на краще, дарує натхнення і добрі задуми. Та, на жаль, цьогорічна весна досить смутна, а тому на зміну веселим щасливим святам прийшли тривога, печаль і біль у наші серця. Замість того, щоб дарувати квіти коханим дружинам, матусям, сестрам та донькам, наші мужні чоловіки вступили в двобій із ворогом, який нещадно топче нашу святу землю. А тому українські жінки сподіваються, що зустрінуть своїх переможців тими чудовими квітами, які мали б на свято дістатися їм. Аби лише вони повернулися живими, наші захисники, наші чоловіки, батьки, сини, брати. І тоді ми подаруємо їм тюльпани як галантним кавалерам і безстрашним героям.
Саме ім’ям відомого  кіногероя Фанфана-Тюльпана назвала свій квітковий магазин Тетяна Борис. Уже багато років цей торговий заклад користується великою популярністю у нашому місті. 
Чарівні тюльпани – це перші весняні квіти, які з’являються у магазині на початку березня. Нині це найпоширеніша квітка на Волині. Наші земляки обожнюють «Волинську Голландію». Багато людей розводять тюльпани на присадибних ділянках. Серед них є чимало таких, які можуть поділитися секретом вирощування тюльпанів різних сортів і кольорів. У Східній Європі найбільше цих квітів розводять наші сусіди – поляки. Високі тюльпани з великими чашами привозять до нас саме із Польщі. Любителі голландських сортів висаджують у своїх квітниках низенькі й маленькі тюльпани. 
Звичайно, у кожної людини є своя улюблена квітка, свій улюблений колір. Із квітами та кольорами часто пов’язані приємні спогади й асоціації. Примули завжди уособлюють домашній затишок, адже саме в дитинстві ми найчастіше бачили ці квіти на підвіконнях у рідних оселях. У «Фан-Фані» вам запропонують приємний подарунок – примули в горщиках. До речі, такі подарунки нині дуже популярні. Також у вазонах пікантно виглядають гіацинти, нарциси, каландіва, бордюрна троянда, орхідеї «фаленопсис». Щодо орхідей, то вони таки є лідерами продажу будь-якої пори року і з нагоди будь-якого свята. Ці красуні прийшли до нас із Південної Америки та із загадкових Карибських островів. Згідно з легендою, на ці чарівні квіти ревнива дружина морського царя перетворила красунь-острів’янок, на яких заглядався її чоловік. Недаремно орхідеї одночасно і хизуються своєю вродою, і наче злякано схиляють голівки. 
Колектив крамниці багато зусиль докладає для того, щоб надати квітам, які призначені для подарунка, не тільки святкового вигляду, а й оригінального декору. Оформлення букетів та вазонів відзначається не лише вишуканістю, а й багатством фантазії. Неабияким попитом користуються квіткові композиції в капелюшних коробках, з оздобленням сухоцвітом. Окрасою квіткової крамниці є троянда-спрей (галузкова). Композиції пропонуються в різноманітних ємностях. Зручність у тому, що квіти знаходяться в оазисах, а тому довго залишаються свіжими та привабливими. Декор для приміщення є родзинкою торгового закладу. Тут ви знайдете декоративний посуд, підвазонники, штучні квіти, які важко відрізнити від живих. Ті, хто бажає написати привітання, придбають оригінальні конверти і листівки ручної роботи. Для любої малечі посміхаються з вітрин лялечки, м’які іграшки, які також виготовлені вручну. 
У крамниці «шляхетного Фанфана» вам допоможуть вибрати композицію, врахують ваші смаки, вік людини, якій ви хочете зробити приємний подарунок. 
Але за вікном така неспокійна, така тривожна весна. А тому, дбаючи про квіткові подарунки, пані Тетяна турбується про наших захисників.
-Квітами ми зустрінемо наших переможців, - упевнено каже власниця крамниці.
А поки що Тетяна Борис готує смачні налисники із сиром та яблуками, вареники, бутерброди для наших військовиків. У її меню перше місце посідає піца. Жінка готує її бездоганно у спеціальній пічці.
Отож у «Фан-Фані» продають не тільки квіткову насолоду. Тут ви побачите приклад справжньої людської доброти, шляхетності та душевності.
Нехай зажди нас дивують прекрасні квіти, нехай квітне наша «Волинська Голландія», нехай вічно цвітуть київські каштани.
Антоніна Булавіна, м. Володимир

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: