Цілому світу скажу - моя дорогенька матусю вітаю, усі квіти Землі - до твого підніжжя

Цілому світу скажу - моя дорогенька матусю вітаю, усі квіти Землі - до твого підніжжя
Цілому світу скажу - моя дорогенька матусю вітаю, усі квіти Землі - до твого підніжжя

Мама – як правило, це перше слово, яке ми вимовляємо в дитинстві. Це - наша душа. Жінка, яка безумовно любить своє чадо, завжди прощає, завжди втішає, завжди поспішає на допомогу. Існує, навіть, така думка, що мама – це ангел в плоті, який  нам посланий  Богом. 
Можна наводити безліч самих ніжних і добрих прикладів із життя про маму, і у кожної людини ці історії є унікальними, особливими та неповторюваними.
Сьогодні  розповім Вам про свою неньку. Вона як  криниця мудрості, милосердя, ніжності, сміливості, розсудливості, стриманого розуму і неземної інтуїції, які черпаю щодень і не можу “напитися”. На усі випадки життя можна  знайти  відповідь у її  духовному світі, який навстіж для мене.
Завжди, коли приходжу до неї, вона обіймає і цілує мене, її очі наповнені  радістю, а коли йду – перехрестить у слід, щоб благополучно дісталася дому.
В мами завжди гарний настрій, завжди напоготові смішні й дотепні жарти, що робить  мій настрій веселішим. життя сьогодні - нелегке. Усе менше приводів і можливостей для радості, але мама намагається завжди бути радісною і щасливою.
Мамина порада, мамина підтримка завжди допомагають вгамувати внутрішній неспокій, який не раз турбує мене. Мамина посмішка, ніжні слова «Не хвилюйся, все буде добре!» наче скидають камінь з плеч і надають крила. Радість, що в мене є така мама переповнює душу і щоразу додає сил жити далі.
Ми всі знаємо, що життя йде своїм темпом – приходить старість і наші мами все більше потребують розуміння, підтримки й любові. Так як вони є найбільшим прикладом для нас, так давайте і ми будемо гарним прикладом для наших дітей.  Частіше промовляймо «Люблю», «Дякую», «Прости» і хай життя наповнюється неймовірними радісними подіями. Наше майбутнє залежить від того, як ми проживаємо сьогодення. То ж давайте дарувати щастя нашим мамам, нашим дітям, адже все до нас неодмінно повертається.
Незабаром новорічні та різдвяні свята. Для мене цей період є особливо приємним тому, що він щороку поповнюється ще одним прекрасним святом – маминим днем народження. 
«Матусю, вітаю з Днем Народження! Хай Бог посилає тобі довгі роки життя наповнені міцним здоров’ям та радістю. Щиро дякую за твою мудрість, терпіння, любов і турботу – хай ніколи не міліє твоя цілюща вода.Дуже хочу бути схожою на тебе. Для мене ти найкраща мама в світі. Люблю тебе!»
Твоя донька Тетяна.
Допомагали складати рядки і вітають тебе - менша твоя донька, Аліна, і наші родини.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: