Чудові букети, вишукані подарунки, іграшки для дітей – усе це у «Фанфан-Тюльпані» 

Чудові букети, вишукані подарунки, іграшки для дітей – усе це у «Фанфан-Тюльпані» 
Чудові букети, вишукані подарунки, іграшки для дітей – усе це у «Фанфан-Тюльпані» 

Яким би скрутним не було сьогодення, люди прагнуть зустрічей, хвилин спілкування, де неодмінними супутниками стануть букети квітів, завжди приємні подарунки. Навіть нині, коли, незважаючи на примхи погоди, все-таки царює зима, хочеться свята, хочеться квітів і подарунків. А тому любителі флористики поспішають до відомого магазину «Фанфан-Тюльпан», де можна одночасно придбати і квіти, і подарунки. 
- Карантин на 70-80 відсотків підірвав торгівлю. Перестали широко святкувати дні народження, весілля, але ж люди не можуть весь час жити у психологічній напрузі. Вони прагнуть хорошого настрою, змістовного відпочинку. А наш магазин саме розрахований на святкування, - каже власниця магазину Тетяна Борис.
У закладі з’явилися новинки. Якщо раніше тут створювали бюджетні букети, то тепер більший акцент роблять на вітальні квіткові композиції в ємкостях: кашпо, коробках і особливо в популярних зараз капелюхових коробках. Це нова фішка магазину. Не втрачають популярності й високі троянди. 
Як зазначила пані Тетяна, магазин надає перевагу вітчизняним постачальникам квітів. Це фірми «Тандем» із Дрогобича та «Асканія-Флора» із Броварів, виробники із Нового Роздолу, Житомира, Запоріжжя, Кузнецовська. У зимовий період у продаж надходять квіти з Еквадору та Нідерландів. Тюльпани, які в основному постачаються з Польщі, у продажу є постійно. Зрештою, ці квіти – основний бренд магазину, адже саме ім’я відомого кіногероя, якому щастя приніс тюльпан, запозичене для назви торгового закладу. Для дизайну букетів використовується екзотична зелень. Перше місце в попиті займають красуні орхідеї. Отож і ціни на ці квіти досить доступні, а тому в магазині орхідеї не затримуються. «Фанфан-Тюльпан» приймає замовлення на ювілейні та інші урочисті дати. З цією метою пропонують новинки: змішані композиції з живих та штучних квітів із доповненням цукерками, фруктами. При замовленні враховуються вік і стать винуватця урочистості, відтінки улюблених квітів.
Окрім букетів, покупці можуть придбати предмети декору для домівки. І у  свято, і в будень естетичну насолоду в оселі створять вази, кашпо, підсвічники, декоративний посуд, а також квіти у горщиках. Потішаться у «Фанфані» й діти. Кумедні м’які іграшки зроблять їхнє свято ще веселішим. 
Останнім часом працівники закладу надають послуги з оформлення святкових столів. Для цього використовують тільки живі квіти. «Фанфан-Тюльпан» працює в тандемі з відомими декораторами «Скарбничка декору», «Шпилька». Послугами магазину користуються і володимирські храми: Миколаївська та Василівська церкви, а також церква Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії. Цей храм пані Тетяна декорує щотижня, оскільки є його прихожанкою. На декорування приміщень і церков приймають замовлення і з сільської округи.  Також надходять замовлення з інших міст.
Постійним покупцям тут пропонують знижки. У магазині завжди є акційні квіти. Крім того, надаються знижки клієнтам, які купують товар оптом. 
І ще одна «родзинка» з’явилася в магазині останнім часом. Тут можна придбати картину, вишиту бісером, на будь-яку тематику. Декорування бісером – захоплення власниці магазину Тетяни Петрівни. Клієнти можуть замовити як сюжетну картину, так і портрет. Це дійсно красивий пам’ятний подарунок, який ви можете зробити своїм близьким. 
Кожного, хто завітає до «Фанфан-Тюльпана», привітно зустрінуть чарівні продавці Катерина Олексюк та Вікторія Загорська. 
- Я щиро дякую своїм працівницям за їхню сумлінну працю, - каже пані Тетяна. – Вони вміють створити настрій, підказати клієнтові, який вибір краще зробити, на що слід звернути увагу. Дякую всім, хто користується послугами нашого магазину. Дякую за вашу довіру, за вашу любов до квітів і повагу до праці тих, хто дбає про настрій людей. Щиро вітаю всіх із прийдешнім Новим роком, бажаю здоров’я, щастя,  хорошого настрою. І нехай завжди поруч із вами будуть квіти!
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: