Генеральний план міста, діяльність аптек у ТМО, формат новорічних свят – головні теми розмови міського голови з журналістами

Генеральний план міста, діяльність аптек у ТМО, формат новорічних свят – головні теми розмови міського голови з журналістами
Генеральний план міста, діяльність аптек у ТМО, формат новорічних свят – головні теми розмови міського голови з журналістами

Чи готові комунальники боротися з примхами погоди
Комунальники готові до зими: закуплено нову машину для посипання вулиць, забезпечено тракторами. Техніка вся своя, вистачає сольової та піщаної сумішей, а тому зима не страшна.
Муніципальна варта накладає штрафи
За словами міського голови, хотілося б, щоб таких штрафів було більше, але все-таки йдеться про наших мешканців. У цьому напрямку проводиться певна робота. Тішить те, що буде представлена нова схема дорожнього руху, в якій передбачено місця для стоянок автомобілів. 
Новорічна ялинка передбачається в центрі міста
Більшість громадян Володимира-Волинського відстоюють думку про те, що ялинка має бути в центрі міста, де вже давно підготовлені та  використовуються різні комунікації. Окрім того, планується реконструкція площі, а тому ялинка буде доречною. Однак деякі мешканці, а особливо діти, бажають, щоб лісова красуня була встановлена в парку «Слов’янський», де багато фотозон і затишно. Розглядаються пропозиції, які надходять у  гуманітарний відділ, щодо святкування новорічних свят у навчальних закладах. Конкретного плану ще немає. На території терцентру працюватиме благодійна їдальня для малозабезпечених верств населення. 
Нова автостанція планується поруч із залізничним вокзалом
Генеральний план міста ще буде обговорюватися з мешканцями громади. Автостанція, згідно із планом, має бути поруч із залізничним вокзалом. Поки що все залишається так, як є. Якщо мешканці міста будуть проти, влада до них прислухатиметься. Також це стосується і ринку біля автостанції. Частиною плану є пошук ділянок для учасників бойових дій, але передбачається, що є певні масиви, які можуть бути використані з цією метою. Також ведуться перемовини щодо об’їзних доріг із Луцька на вулицю Зимнівську та із Шистова до Федорівки. 
У територіальному медичному об’єднанні буде зменшено кількість аптек
У селищі цукрового заводу на прохання мешканців буде облаштовано аптечний пункт. Це є результатом тендера, в який зайшли три фірми. Але міська влада займає жорстку позицію щодо того, що в лікарні має бути зменшено кількість аптек. Із цією позицією погоджується керівництво ТМО, а тому з нового року аптек у медичному закладі буде мало, тому що плата за оренду дуже низька, а вартість ліків в аптеках різко відрізняється. Впливу на інші аптеки, які діють у місті, міська рада не має. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: