При Володимир-Волинській міській раді створюють громадську раду

Публікації

При Володимир-Волинській міській раді створюють громадську раду
При Володимир-Волинській міській раді створюють громадську раду

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.06.21 №184р  23 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулось засідання ініціативної  групи з підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів громадської ради при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради. 
До складу ініціативної групи увійшли 8 членів: Анастасія Азанова, Микола Гінайло,  Наталія Лазар, Тетяна Дьоміна, Наталія Любімцева, Сергій Радкевич, Іван Юхимюк та Віра Чайковська-Тарликова.
Під час засідання головою ініціативної групи було обрано Сергія Радкевича, а секретарем Миколу Гінайла. Було заслухано типове положення про громадську раду та прийняте рішення провести установчі збори з  обрання членів громадської ради 5 серпня 2021 року, а наступне чергове засідання ініціативної групи відбудеться уже 7 липня.
Представники інститутів громадянського суспільства, котрі мають намір узяти участь в установчих зборах та стати членом громадської ради при міській раді, можуть подати заяву до 29 липня, звернувшись у відділ організаційно-аналітичної роботи виконавчого комітету міської ради.
З протоколом засідання, де зазначено детальний перелік документів, які потрібно додати до заяви про участь в установчих зборах, можна ознайомитись за посиланням 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: