Перспективні проєкти виграли міста-партнери Володимир-Волинський і Цвікау

Публікації

Перспективні проєкти виграли міста-партнери Володимир-Волинський і Цвікау
Перспективні проєкти виграли міста-партнери Володимир-Волинський і Цвікау

Партнерську перемогу здобули княжий град та німецьке місто Цвікау, вигравши проєкти на загальну суму 153577 євро. Один із проєктів «Боротьба з пандемією COVID-19» передбачає для шкіл нашого міста встановлення 120 рекуператорів. Вартість проєкту становить 49937 євро. Це стовідсоткова безповоротна грантова програма.
У 2021 році на володимирчан чекає реалізація ще одного проєкту під назвою «Разом заради здоров’я та благополуччя міст Володимир-Волинський та Цвікау». Насамперед очікується покращення матеріально-технічної бази КП «Володимир-Волинське ТМО». Медичний заклад має перспективу отримати УЗД-апаратуру, яка діагностуватиме онкозахворювання, а також захворювання плоду у вагітних жінок. На це буде витрачено 71500 євро. Володимирські лікарі зможуть підвищити свої знання й удосконалити навички через онлайн-обмін, а також пройти триденне навчання і тижневе стажування для отримання спеціальних навичок для роботи з новим обладнанням. 
Проєкт передбачає й розвиток певних моральних якостей громадян двох міст-побратимів щодо збереження здоров’я і свідомого ставлення до культури  співжиття. Мається на увазі своєчасне проходження профілактичних оглядів, усвідомлення відповідальності громадянами за збереження здоров’я та життя як власного, так і співгромадян. Загальна вартість проєкту становить 103640 євро. З них 90% є грантовими, а 10%  будуть виділені з місцевого кошторису. 
Антоніна Булавіна 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: