Перше засідання координаційної ради з питань громадського бюджету: обрали голову і внесли зміни у положення

Публікації

Перше засідання координаційної ради з питань громадського бюджету: обрали голову ради і внесли зміни у положення
Перше засідання координаційної ради з питань громадського бюджету: обрали голову ради і внесли зміни у положення

21 січня в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету (бюджету участі), повідомляють на сайті Володимир-Волинської міської ради.
За підсумками відкритого голосування головою Координаційої ради з питань бюджету участі обрали заступника міського голови Любов Саць, заступником – депутата Володимир-Волинської міської ради Романа Горошкевича, секретарем – начальника управління економічного розвитку та інвестицій Оксану Субицьку. 

Під час засідання розглянули результати анкетування серед володимир-волинців та питання, які піднімали мешканці міста, а саме:

• про проведення методів голосування;

• збільшення кількості проєктів, за які може проголосувати одна особа; 

• збільшення верхньої граничної межі бюджету на реалізацію малих та великих проєктів;

• проведення інформаційної кампанії;

• щодо повноважень членів Координаційної ради тощо.

Після тривалого обговорення, проаналізувавши усі подані пропозиції, члени Координаційної ради прийняли зміни та доповнення до Положення про громадський бюджет.

• дія громадського бюджету поширюється на усю територію Володимир-Волинської міської територіальної громади,

• проголосувати за проєкти громадського бюджету можна через електронну реєстрації (система Bank ID, ЕЦП, Е-mail) або заповнивши особисто паперовий бланк голосування у окремо визначених місцях (місця заповнення паперового бланку буде визначено окремим розпорядженням міського голови),

• збільшено граничну межу бюджету на реалізацію малих та великих проєктів (малий проєкт –  від 10 тисяч гривень до 199 тисяч гривень, великий проєкт – від 200 тисяч гривень до 700 тисяч гривень),

• кошти громадського бюджету (бюджету участі) виділяються на проєкти, які реалізовуватимуться у бюджетних установах, крім тих, які спрямовані на ремонт та реконструкцію приміщень, придбання обладнання.

Також внесено зміни до повноважень членів Координаційної ради:  у разі, якщо автором проєкту є член Координаційної ради, то  він не бере участі у голосуванні за свій проєкт при затвердженні списків проєктів, які допускаються до голосування.
Збільшено кількість проєктів, за які може проголосувати одна особа: відтепер кожен житель Володимир-Волинської міської територіальної громади може особисто проголосувати за 4 проєкти – два великих і  два малих.
На засіданні обговорили і ряд інших змін у зв’язку з утворенням Володимир-Волинської міської територіальної громади.
Усі вищевказані рішення Координаційної ради будуть винесені для розгляду на черговій сесії міськради, яка й затвердить остаточні зміни та доповнення до Положення про Громадський бюджет (бюджет участі).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: