Перейменування міста, подача гарячої води, створення Центру розвитку культури – теми, що цікавили журналістів

Перейменування міста, подача гарячої води, створення Центру розвитку культури – теми, що цікавили журналістів
Перейменування міста, подача гарячої води, створення Центру розвитку культури – теми, що цікавили журналістів

18 травня традиційно відбулася зустріч міського голови з журналістами засобів масової інформації, під час якої Ігор Пальонка дав відповіді на запитання, що цікавили медійників. Ось що ми дізналися.

Думка міського голови з приводу перейменування міста

У своїй передвиборчій програмі міський голова заявляв, що місту потрібно повернути назву Володимир. На зустрічі із представниками фракції «За майбутнє», яка відбулася нещодавно, теж була висловлена одноголосна думка стосовно цього питання. Найближчим часом Ігор Пальонка запланував зустрічі з керівниками інших фракцій, щоб також обговорити це питання. Тоді відповідний проєкт рішення готуватимуть на розгляд чергової сесії, яка відбудеться 4 червня. Після цього, згідно із процедурою, відповідне рішення мають прийняти обласна рада та Верховна Рада. За інформацією очільника громади, зараз юристи та секретар вивчають усі сторони процедури. Згодом планується проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії, щоб пояснити мешканцям, у яку суму така процедура обійдеться місту та окремому жителю, тобто скільки коштуватиме заміна в’їзних знаків, печаток та іншого. Особливих витрат пересічні володимирчани не понесуть. Просто після зміни місця проживання, продажу-купівлі житла уже буде вказуватися нова назва.     

Коли скосять траву у парку Слов’янському

Оскільки весна була затяжна, то скошувати траву почали не так давно. Ресурси КП «Полігон» обмежені, тому вирішили спершу обкошувати газони  на центральних вулицях міста, в’їзних – Луцькій, Устилузькій, Ковельській, а тоді візьмуться за паркові зони.

Школярі громади навчатимуться до 8 червня

Як і повідомлялося раніше, учні навчальних закладів громади навчатимуться до 8 червня.

Доріжки на Федорівському кладовищі відремонтують

Під час зустрічі міського голови з матерями загиблих Героїв було озвучене прохання провести ремонт доріжок на Федорівському кладовищі, де похоронені військові. Як повідомив Ігор Пальонка, дано доручення комунальникам, щоб вивчити ситуацію і спланувати дії. Очільник громади також зазначив, що у бюджеті на цей рік кошти на такі роботи не передбачені. 

Зріжуть дерева на Ладомирському цвинтарі

Очільник громади повідомив, що за осінньо-зимовий період на Ладомирському кладовищі зріжуть усі дерева. Їх налічується понад 20.

Розглядають питання подачі гарячої води у багатоповерхівки 

У зв’язку з тим, що у місцевих мешканців виникло багато запитань з приводу опалення багатоквартирних будинків, подачі гарячої води, Ігор Пальонка з фахівцями вирішив детальніше вивчити ситуацію з теплопостачанням у місті. «Питання подачі гарячої води не знімається з порядку денного, хоча мені доказують, що уже у багатьох квартирах встановлені бойлери. У зв’язку з ціною на газ подача гарячої води є збитковою. Ще рішення з цього питання не прийняте, будемо вивчати. Хочемо створити «дорожню карту» на 4 роки, щоб окреслити, що можемо покращити в цьому напрямку», - сказав міський голова.

Працюватимуть проєктанти зі Львова щодо створення схеми організації дорожнього руху

У п’ятницю у Володимир-Волинський приїдуть проєктанти, які будуть займатися створенням схеми організації дорожнього руху у центральній частині міста. Попередньо на сесії було виділено на це близько 300 тисяч гривень. Роботи виконуватимуть фахівці зі Львова. У схему будуть включені центральне перехрестя, роздоріжжя на Устилузькій (біля танка), перетин вулиць Драгоманова та Ковельської, Незалежності та Ковельської. Проєктанти проаналізують потік транспорту, пішоходів, велосипедистів, щоб надати свої пропозиції щодо оптимізації руху. Не оминуть увагою і створення місць для паркування. Ігор Пальонка повідомив, що питання влаштування парковки біля собору Різдва Христового ще вирішується. Ведуться перемовини з духовенством, поки що домовленостей немає, хоч очільник громади висловив надію, що найближчим часом їх вдасться досягти. 

Відбудуться конкурси на вакантні посади головних спеціалістів відділів міськвиконкому

Міська рада оголосила 25 конкурсів на заміщення вакантних посад керівників управлінь міської ради. Кілька конкурсів не відбулося. Трьох переможців уже призначено на посади. Зараз триває реорганізація певних управлінь та відділів, тому інші новообрані очільники поки не приступають до виконання своїх обов’язків. Також цього тижня будуть ще оголошувати конкурси, адже є вакантні посади головних спеціалістів відділів міськвиконкому.

Шукатимуть кошти для поїздки місцевої спортсменки на чемпіонат Європи

Місцева юна спортсменка, яка займається вільною боротьбою, потрапила до збірної України і має їхати у Болгарію на змагання. До міського голови звернувся батько та тренер дівчинки, які повідомили, що на це потрібні кошти у сумі 700 євро, бо федерація, яка курує цей вид спорту, не виділяє фінансів для подальших змагань. Ігор Пальонка поінформував, що вестиме перемовини з місцевими підприємцями, щоб вони теж долучилися до збору коштів. Міська рада готова виділити частину суми, але для цього їй потрібен офіційний лист від федерації, якого поки не надали.  

На базі колишнього РБК зроблять Центр розвитку культури

У місті планують створити нову структуру – Центр розвитку культури на базі колишнього Районного будинку культури. Це буде найвищим органом у цій галузі в місті. Приміщення закладу мають намір відремонтувати, ведуться перемовини з різними фондами, щоб залучити позабюджетні кошти. Розглядають також питання функціонування кінотеатру у Культурно-мистецькому центрі. 

Два проєкти громадського бюджету не реалізовані через невизначеність, як це технічно зробити

Як повідомив Ігор Пальонка, у місті два проєкти громадського бюджету не реалізовують через те, що фахівці не можуть визначити, як це технічно зробити. Йдеться про проєкти «Велотрек ЕКСТРИМ» (облаштування у парку Слов’янському спортивного об’єкта відкритого типу для різновікових груп населення, які займаються екстремальною велоїздою) та «Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира» (облаштування біля історичного музею та місцевого РАЦСу оригінальних скульптур-топіарів у вигляді визначних постатей древнього Володимира). 

Розпочнуться ремонтні роботи на стадіоні

Провели тендер на облаштування бігових доріжок, поля для занять баскетболом, сектору для стрибків у довжину та висоту з поліуретановим покриттям на стадіоні «Олімп». Вартість робіт близько 11 мільйонів гривень. Ремонт планують завершити до 30-ї річниці Незалежності України. 

Майданчик у військовому містечку відремонтують

Після звернень мешканців вулиці Поліської Січі щодо незадовільного стану дитячого майданчика та спортивного поля, на місце виїжджав міський голова, щоб особисто побачити, як усе виглядає. Ігор Пальонка зазначив, що виділено кошти на ремонт дитячих майданчиків у місті, серед них і той, що на вулиці Поліської Січі. Його відремонтують згідно з черговістю запланованих робіт.  
Валентина Тиненська

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: