На Володимир-Волинському КХП відбувся «день відкритих дверей»

Публікації

На Володимир-Волинському КХП відбувся «день відкритих дверей»
На Володимир-Волинському КХП відбувся «день відкритих дверей»

Міський голова Ігор Пальонка узяв участь в урочистих заходах, які відбулись на Володимир-Волинському КХП, що є структурним підрозділом ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», із нагоди початку нового сезону заготівлі збіжжя.
«Міська влада шанує кожного роботодавця та кожного підприємця, який здійснює діяльність на території нашої громади, адже після реформи децентралізації, надходження до місцевого бюджету у вигляді податків, дають можливість поліпшувати благоустрій та розвивати інфраструктуру громади. Бажаю керівництву комбінату хлібопродуктів плідної співпраці із сільськогосподарськими виробниками та місцевими аграріями, а ми, як міська влада, усіляко сприятимемо вашій діяльності», – зазначив Ігор Пальонка у своєму вітальному слові.
Привітали винуватців урочистості з початком нового сезону заготівлі зерна й духовенство на чолі з єпископом Володимир-Волинським та Турійським Матфєєм, який благословив колектив підприємства на вдалу роботу та окропив працівників комбінату хлібопродуктів свяченою водою.
Директор  комбінату Сергій Великий подякував колективу за віддану цілодобову працю, побажав досягнути гарних здобутків, а підприємцям-аграріям – хороших врожаїв. 
Філія АТ «ДПЗКУ» Володимир-Волинський КХП надає послуги з  приймання, зберігання, очищення та  відвантаження зернових та олійних культур. Готуючись до нового сезону, на підприємстві було відновлено залізничне покриття, встановлено додаткові автоматичні приймачі зерна, а також проведено реконструкцію складів.
Володимир-Волинське КХП співпрацює із 16-ма постійними поклажодавцями, які щороку привозять своє зерно на комбінат.  Цього року планується  заготівля 65 тисяч тонн усіх зернових.  Прийом перших зернових очікується уже за два-три тижні.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: