Молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни можуть отримати пільговий кредит на будівництво чи придбання житла

Молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни можуть отримати пільговий кредит на будівництво чи придбання житла
Молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни можуть отримати пільговий кредит на будівництво чи придбання житла

Рішенням міської ради від 16.11.2017 р. затверджено міську цільову програму «Житло для молоді» на 2018-2022 роки. У програмі передбачено надання пільгових довгострокових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, повідомляють на сайті міської ради.
Отримати пільговий довгостроковий кредит має право: сім’я, в якій чоловік і дружина віком до 35 років включно; неповна сім’я,  в  якій  мати  (батько)  віком  до  35  років  включно  має неповнолітніх дітей (дитину); одинокі громадяни віком до 35 років включно; молоді вчені, подружжя, в якому чоловік або дружина є молодим ученим, та неповні сім’ї, в яких мати або батько є молодим ученим, що потребують поліпшення житлових умов, мають право на отримання кредиту до досягнення молодими вченими віку 35 років включно, якщо вони є громадянами України, працюють на посадах наукових (науково-педагогічних) працівників, зазначених у переліку посад наукових (науково-педагогічних) працівників підприємств, установ, організацій, вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, перебування на яких дає право на призначення пенсії та виплату грошової допомоги у разі виходу на пенсію відповідно до статті 24 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 р. N 257, або навчаються за денною формою в аспірантурі, ад’юнктурі, докторантурі.
За умови, що вони: перебувають на квартирному обліку і потребують поліпшення житлових умов; вони підтвердили свою платоспроможність; мають можливість внести на особистий рахунок, що відкривається регіональним управлінням Фонду в банку-агенті, першого внеску в розмірі не менш як 6 відсотків вартості будівництва (реконструкції) житла.
Для отримання пільгового довгострокового кредиту кандидату спочатку необхідно стати на чергу в управлінні освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, подавши оригінал довідки про перебування на квартирному обліку та про склад сім’ї.
За більш детальнішою інформацією можна звертатись в управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради: вул. Ковельська, 129, ІІ поверх, тел. (03342) 2-36-28.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: