Мешканець Володимира став заслуженим донором України

Мешканець Володимира став заслуженим донором України
Мешканець Володимира став заслуженим донором України

Когорта володимир-волинських заслужених донорів України поповнилась іще одним містянином, котрий удостоївся такого почесного звання, яке надається президентом. 21-го квітня заступник міського голови Андрій Гудим вручив нагрудний знак та відповідне посвідчення Віктору Грицаку.
Про це повідомляють на сайті міста.
61-річний Віктор Грицак уперше став донором крові у 1979 році і відтоді регулярно, раз на два місяці здавав кров, а пізніше плазму, яку можна здавати і до чотирьох разів на місяць.
Колишній кранівник ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», котрий нині на заслуженому відпочинку, за своє життя здійснив понад пів тисячі кровоздач та з його крові отримали майже сотню літрів плазми.
Каже, що до безоплатного донорства його мотивувало бажання допомагати іншим, адже вчасно отримана кров часто рятує людські життя, а з плазми виготовляють ліки. Востаннє пан Віктор здавав плазму два роки тому.
Віктор Грицак додає, що і далі міг це робити, адже донорство корисне для здоров’я, проте у пенсіонерів кров уже не беруть. Тож він закликає молодь долучатись до цієї корисної справи, котра, на жаль, з роками стає усе менш популярною.  
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: