"Моя друга домівка"

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

На сторінках газети публікувалося багато різноманітних фотоконкурсів. 
Тему такого конкурсу на 2020 рік нам підказали наші читачі – батьки. Вони повідомили, що у їхніх дітей, які відвідують один із дитячих садків міста, надзвичайна вихователька і її помічниця-няня. Батьки також розповіли, що діткам у групі створено усі умови, але найголовніше - це атмосфера, в якій малеча перебуває усі п’ять днів на тиждень, а також материнська опіка і увага виховательок та няні. Ми порадились у редакції і вирішили провести фотоконкурс, присвячений дитячому світу, який панує у садках, а також людям, що створюють цей світ, і самим діткам. 
Кожну конкурсну фотороботу супроводжуватиме розповідь про життя вихованців  окремої групи садочку, про заходи та події у групі. 
Для участі у фотоконкурсі необхідно подати заявку у редакцію і запросити журналіста у садочок. 
Упродовж року йтиме голосування шляхом надсилання газетних купонів до редакції, а також на сайті нашої газети. За результатами голосування трьох конкурсантів буде відзначено цінними подарунками і дипломами.
За інформацією звертайтеся за тел.:093-816-31-51.

На фото: помічниця вихователя Наталія Миколаївна Левчук, виховательки Тетяна Миколаївна Михальчук, Оксана Миколаївна Миколайчук, студентка-практикантка педагогічного коледжу Олеся Романівна Магера зі своїми вихованцями: 
1ряд: Нікіта Титаренко, Софія Ткачук, Максим Голіч, Ілля Кузмяк, Оля Оніщук, Ліда Оніщук, Павлік Бондар. 
2 ряд: Аня Іовенко,  Аніта Кондисюк, Аня Вільчинська, Вєра Кревська, Оля Губіна, Аня Сидорук, Еленора Коваль, Аня Торчинська.  

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

На фото: виховательки Тетяна Володимирівна Гуща та Ольга Анатоліївна Киба зі своїми вихованцями:
1 ряд: Анастасія Марецька, Захар Ковальчук, Меланія Костюк, Максим Мівшук, Анна Янюк, Вероніка Мосейчук, Олександр Подзізей, Олександр Рудись.
2 ряд: Варвара Філей, Олександра Талікова, Евеліна Коханська, Соломія Клюд, Софія Русь, Соломія Кордонець, Володимир Матусевич, Софія Єщук, Дарій Тітенко, Каріна Легкобит.

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

На фото: Галина Миколаївна Омельчук - помічниця вихователя, Тетяна Миколаївна Андросюк - вихователька, Наталія Володимирівна Романюк - вихователька.
1ряд: Марія Костюк, Вероніка Гіль, Софія Свідерська, Мілана Якимчук, Каріна Мартинюк, Злата Ковальчук, Яна Іщук.
2 ряд: Денис Чернишов, Пантелеймон Заяць, Нікіта Островук, Ярослав Мальчевський, Богдан Сцьольний, Роман Стеренчук, Денис Дукельський, Владислав Хвиль, Олександр Лоборук.

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

На знімку: помічник вихователя Яна Олександрівна Дубінчук, студентка-практикантка Тамара Грабовська, вихователька Ніна Миколаївна Стемковська зі своїми вихованцями: 
1 ряд: Злата Собіпан, Юрко Троць, Вероніка Бугайчук, Влад Маркевич, Аліна Храновська, Матвій Тужилкін, Віка Остратенко, Вероніка Томчук, Андрій Гнатюк. 
2 ряд: Оля Піщула, Герман Салуха, Марійка Нікітіна, Яна Когут, Стасик Салабай, Настя Коновалець, Марк Антонюк.

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Виховательки Надія Віталіївна Пененжик та Людмила Василівна Колдунова, асистентка вихователя Людмила Володимирівна Велюш, помічниця вихователя Маргарита Олександрівна Чергінець.
На першому плані Антон Шевчук..
1 ряд: Анастасія Старчевська, Ірина Чубок, Ірина Поліщук, Вікторія Янюк, Вероніка Кліщук, Ірина Троць.
2 ряд: Софія Ліщук, Захар Мацюк, Остап Шпур, Марія Ольшевська, Данило Федонюк, Дмитро Смоляр, Вадим Кліщук, Іван Місюк.

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Виховательки: Ольга Володимирівна Пекарська, Олена Миколаївна Рейтерович та студентка-практикантка Анна Жук.
1 ряд: Настя Миколайчук, Віка Грабовська, Даринка Кравчук, Софійка Тимощук, Марійка Турук,  Оля Дубінчук, Улянка Вижва, Ліза Стома. 
2 ряд: Ніна Токова, Дмитрик Повзун, Толік Шмига, Матвій Гідзинський, Юрко Вишневський, Віка Петрович, Ілля Чайка, Ярослав Зозуля, Максим Піскуровський, Іванко Калина,  Мишко Якимчук, Тетянка Корнесюк.

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Музичний керівник Тетяна В’ячеславівна Іванюк, вихователька Ольга Стефанівна Абрамюк, помічник вихователя Наталія Миколаївна Мов’яка, вихователька Людмила Михайлівна Зай.
Олексій Максимчук, Анастасія Селещук, Арсен Шелест, Ярослав Шостакевич, Юлія Ющук, Богдан Гречаник, Вікторія Кравченко.
Ярослав Тиненський, Максим Бабій, Василина Березовська, Роман Дацько, Валерія Лупенко, Христина Білик, Каріна Салабай, Меланія Ляшук.

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Вихователька Олена Вікторівна Шевчук, помічниця вихователя Валентина Володимирівна Павлюк, Віталіна Попік, Настя Никонюк, Тетянка Оксентюк, Злата Никонюк, Дарина Борщевська, Коля Мотузюк, Іванко Матеуш, Ангеліна Мельничук, Анна Сердюк, Дана Гольчук, Максим Горщалюк, Влада Оксентюк, Рома Вавринюк.

«У «Теремку» ростуть майбутні конструктори, дизайнери і будівельники»

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Музичний керівник Олена Миколаївна Лущакевич, виховательки Надія Володимирівна Гордіюк  і Вікторія Леонідівна Бугайчук.
1-й ряд: Даниїл Ковальчук, Михайло Поліщук, Денис Лукашевич, Арсен Єремейчук, Нікіта Олійник, Влад Амелін, Артем Давидюк.
2-й ряд: Оля Кричук, Настя Панасюк, Вероніка Бурик, Софія Ткачук, Ангеліна Макарова, Ангеліна Мирончук, Поліна Мойсеєнко, Софія Олексюк, Ярина Ярмолюк, Уляна Виваль, Мирослава Оліщук.
 

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

1-й ряд: Аня Лавринюк, Настя Війтик, Іринка Веник, Назар Романюк, Мілана Приступа, Діма Мотузюк.
2-й ряд: Мілана Никонюк, Матвійко Басараб, Саша Сердюк, Женя Чмук, Ангелінка Приступа, Тимофійко Голяновський.
Вихователька Альона Олександрівна Бадзюнь, помічниця виховательки Валентина Павлівна Юрчук.

У маленькiй групi «Iвасик-Телесик» пiдростають мрiйники та шукачi скарбiв

Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.