Учасники №8 Група «Колосок» ЗДО №8 «Вишиванка»

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

На фото: Галина Миколаївна Омельчук - помічниця вихователя, Тетяна Миколаївна Андросюк - вихователька, Наталія Володимирівна Романюк - вихователька.
1ряд: Марія Костюк, Вероніка Гіль, Софія Свідерська, Мілана Якимчук, Каріна Мартинюк, Злата Ковальчук, Яна Іщук.
2 ряд: Денис Чернишов, Пантелеймон Заяць, Нікіта Островук, Ярослав Мальчевський, Богдан Сцьольний, Роман Стеренчук, Денис Дукельський, Владислав Хвиль, Олександр Лоборук.

Як зернята в колоску, так і дітки один біля одного в другій молодшій групі «Колосок»

Так про своїх маленьких вихованців, дружних, щирих і завзятих, кажуть вихователі закладу дошкільної освіти №8 “Вишиванка”.

Ще сонечко не повністю розплющило свої променисті очі, ще дрімають у гніздечках пташенята, а маленькі господарі закладу дошкільної освіти №8 “Вишиванка” вже поспішають до своєї другої домівки - ЗДО “Вишиванка”, де їх дуже люблять і чекають. Кожен день для них - це нове свято, нове відкриття. А для молодшої групи “Колосок”це ще й насичені дні творчості, пізнання безмежно багатого і різнобарвного світу. Для цього в групі створені всі умови, де  кожен може знайти заняття до вподоби. Комусь подобається малювати або ліпити; хтось роздумує над хитромудрими пазлами; комусь потрібно вкласти спати неслухняну ляльку, а ще маленькі фантазери будують споруди з різноманітних конструкторів. На іграшковій кухні ось- ось “закипить смачний борщик”, над яким чаклує майбутній кухар; у когось занедужав ведмедик і його необхідно терміново лікувати, а задля цього слід самому перетворитися на лікаря. Ось  маленькі музиканти готують концерт. Справ ой-ой як багато! Не менше, ніж у дорослих. 
Є у маленьких “колосків” і групові заняття - цікаві та пізнавальні, коли всі вони зайняті однією справою. Найчастіше це - малювання на мольбертах  з оргскла. Маркерами, фарбами, фломастерами юні художники створюють свої маленькі шедеври. Вони вже вчаться бачити світ через палітру барв, вчаться підбирати кольори, фантазувати. Люблять діти ігри з кінетичним пісочком, які розвивають дрібну моторику, впливають на розвиток мовлення. 
Щоб розвинути інтелект дітей, вихователі Наталія Володимирівна Романюк та Тетяна Миколаївна Андросюк використовують палички Кюїзенера, вчать малят роздумувати, узагальнювати, конкретизувати. Задля цього проводяться заняття з коректурними таблицями, різноманітним дидактичним матеріалом.  Як же цікаво! Навіть тата з мамами не придумають такого, щоб забавити своїх діток, як уміють це зробити вихователі. Недаремно спілкування з вихователями приносить маленьким дошкільнятам справжні хвилини радості і щастя. А ще вони дуже люблять Галину Миколаївну Омельчук, помічницю вихователя. Вони не тільки відчувають доброту і ласку  Галини Миколаївни, а й радо допомагають їй. Отож нудно в садочку малюкам не буває. А тому, коли закінчується час перебування в закладі, багато хто неохоче повертається додому. І, мабуть, багато хто з діток мріють: от би так сталося, щоб і вихователі, і татусі з матусями завжди були разом. Хоча тати з мамами зайняті справами, проте постійно цікавляться  справами своїх діток, їх поведінкою, настроє, успіхами.
У групі “ Колосок” є добра традиція – відзначати День іменинника. Цього дня діти виголошують побажання імениннику, дарують пісеньку “Коровай”, а винуватець урочистості в свою чергу вручає подарунок кожній дитині.
Та все ж найвеселішим є дозвілля на свіжому повітрі. Опинившись на подвір’ї своєї другої домівки, діти не тільки енергійно рухаються, граються. Тут перед ними відкритий світ з усіма його принадами і таємницями. Малятам подобається бачити власними очима, як розкриває свої таємниці природа. Ось з’явилася брунька на дереві. Незабаром з неї з’явиться листочок. Ось біля старого дерева тягнеться до неба пагінець нового життя. Скільки позитивних емоцій викликають такі спостереження у дітей! І саме у цьому - виховання людяності, любові до природи, а, отже, до своєї землі.
Майбутнього патріота неможливо виховати, якщо з юних літ він не відчує, що і про нього піклується його народ.  Прогулюючись алеями ЗДО, помітно, як з кожним роком дитячі майданчики стають цікавішими та ошатнішими. І це не просто крок до прогресу. В цьому відчувається турбота за дітей як зі сторони міської влади, так і громади міста. 
Добрий, щасливий світ дитинства, світ ігор і казок, фантазій і мрій! Він назавжди залишиться у згадках цих дітей та буде невід’ємним спогадом про їхню другу рідну домівку.
Антоніна Булавіна, м Володимир-Волинський 

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі