Учасники №3. Старша група «Теремок» Зимнівського ЗДО «Ромашка»

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Вихователька Олена Вікторівна Шевчук, помічниця вихователя Валентина Володимирівна Павлюк, Віталіна Попік, Настя Никонюк, Тетянка Оксентюк, Злата Никонюк, Дарина Борщевська, Коля Мотузюк, Іванко Матеуш, Ангеліна Мельничук, Анна Сердюк, Дана Гольчук, Максим Горщалюк, Влада Оксентюк, Рома Вавринюк.

«У «Теремку» ростуть майбутні конструктори, дизайнери і будівельники»

Саме таке враження складається у кожного, хто завітає в гості до старшої групи Зимнівського закладу дошкільної освіти «Ромашка».

Уже під дверима кімнати, де займається старша група «Теремок» чути захоплені вигуки, легку суєту і дзвінкий сміх. Так і має бути там, де є маленькі діти. Група «Теремок» на перший погляд нічим не відрізняється від інших груп: діти люблять свій садочок, свої іграшки, веселі і цікаві свята, та все ж це діти і своєрідні. У них свій маленький світ, світ маленьких фантазерів і творців. Кожна дитина  є особистістю. У них уже формується своя думка, своє ставлення до друзів, своє сприйняття навколишнього світу.  У цій групі немає діток, які б не любили творити. Розумні і виховані, вони люблять спостерігати за природою, за тваринами і птахами, ходити на екскурсії. Влітку вони будують казкові замки з піску, в яких селять богатирів і принцес, а взимку з радістю грають в сніжки. 
Коли у групі відмічають якесь свято, то це – особливий день. Діти обожнюють інсценізації, перевтілення в казкових героїв. Ролі знаходяться для всіх і всі залюбки грають різноманітних персонажів, навіть не зовсім добрих - Бабу-Ягу чи злого чаклуна. А в будні малеча займається аплікаціями, ліпленням і, звичайно, конструкторами. Навіть важко уявити, які фантазійні будинки, машини, літаки створює їх уява. 
На допомогу дітям приходять їх батьки. Всі 14 діток можуть пишатися дбайливими і люблячими матусями і татусями, які відгукуються на всі потреби своєї любої малечі. 
Та в садочку свої правила, і поки мами з татами перебувають на роботах, дітками опікуються виховательки Олена Вікторівна Шевчук, Світлана Панасівна Оксентюк, а також помічниця вихователя Валентина Володимирівна Павлюк. Діти стверджують, що у них найкращі в світі вихователі. Коли кореспондентка завітала до «Теремка», з дітьми працювала Олена Вікторівна Шевчук. Олена Вікторівна закінчила  Володимир-Волинський педагогічний коледж, заочно навчається у Рівненському гуманітарному університеті, вже 3 роки працює з маленькими вихованцями. Маючи таких дбайливих «мам», малеча, звичайно, не хоче повертатися додому. Адже в садку так цікаво, тут стільки всього можна навчитися, дізнатися так багато про навколишній світ. 
Та час непомітно йде вперед . Незабаром смачний обід і денний відпочинок. Адже майбутнім будівельникам  і дизайнерам потрібно набратися нових сил. Отож малята слідом за вихователем дружно повторюють слова дивовижної молитви, яка висить на стіні. «Втомлені йдемо ми спати, сон стуляє оченята,  добрий ангеле святий, тихий сон ти нам навій! Коли ми щось зле зробили, то над нами білі крила ти, як завжди, розпусти, все пробач нам і прости!» Так маленькі християни вчаться вірити в Бога, в Ісуса Христа, в ангелів небесних. Вони ж бо вже знають, що живуть на особливій землі, де є священні місця, древній монастир, де всі люди поклоняються Спасителю. 
Відпочивши, діти знову гратимуться, та посланець Божий і надалі спостерігатиме за ними. Від нього вони отримають наснагу і енергію. Цікаво, що вони зараз робитимуть? Ну, звичайно, співатимуть і танцюватимуть. Сьогодні в малечі музичний день. А завтра вони знову прийдуть до своєї другої домівки, де їм так хороше і затишно, і конструюватимуть, ліпитимуть, словом, творитимуть. Починаючи зі свого «Теремка», вони навчаться будувати дружну сім’ю, дружний будинок для друзів, прекрасну і дружну країну, яка називається так красиво і мелодійно – Україна.  Це вони, сьогоднішні  мешканці «Теремка»,  створять суспільство, де найстрашнішими будуть тільки злі казкові герої, а люди житимуть в мирі, злагоді і взаєморозумінні. Хай щастить вам, діти! Ростіть здорові і творіть!
Антоніна Булавіна, с. Зимне, Володимир-Волинський район

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі