Учасники №4 Середня група №1 «Колобок» ЗДО №2 «Казка»

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

Музичний керівник Тетяна В’ячеславівна Іванюк, вихователька Ольга Стефанівна Абрамюк, помічник вихователя Наталія Миколаївна Мов’яка, вихователька Людмила Михайлівна Зай.
Олексій Максимчук, Анастасія Селещук, Арсен Шелест, Ярослав Шостакевич, Юлія Ющук, Богдан Гречаник, Вікторія Кравченко.
Ярослав Тиненський, Максим Бабій, Василина Березовська, Роман Дацько, Валерія Лупенко, Христина Білик, Каріна Салабай, Меланія Ляшук.

Дружні та творчі діти зростають у групі «Колобок»

Малеча любить малювати, робити аплікації з кольорового паперу, створювати фігурки з пластиліну, а ще фантазувати та будувати найрізноманітніші конструкції з «LEGO».

У заклад дошкільної освіти вони прийшли дворічними крихітками, невпевнено та навіть трішки з острахом переступали поріг групи, з цікавістю зазирали до ігрової кімнати та знайомилися один з одним і з вихователями. Сьогодні вони уже, наче велика дружна родина. Помітно підросли та стали більш впевненими. Маленькі розумники з серйозністю розповідають про важливі для них речі, часто ставлять такі запитання, на які дорослі не можуть отак відразу дати відповідь, дивують своїми витівками та мудрими висловами… Дитячий світ абсолютно відрізняється від того, в якому живуть дорослі і тому так цікаво його пізнавати. 
Вихованці групи «Колобок» дуже кмітливі та допитливі. Зростаючи, вони пізнають світ та щодня дізнаються щось нове про все, що їх оточує. Відбувається це під час ігор та занять. Дітям подобається вивчати цифри, слухати казки та повчальні історії про добро, дружбу та взаємодопомогу. А ще вони дуже люблять ліпити, створювати аплікації та малювати. Часто у вільний від занять час, особливо у другій половині дня, беруть кольорові олівці та свій світ фантазій, відчуттів і емоцій переносять на папір.
Без сумніву, у кожному колективі (дитячий не є винятком) важливе місце займає спілкування. За три роки, що діти відвідують заклад, вони навчилися знаходити спільну мову та дружити. Малюки дуже згуртовані, залюбки розповідають один одному про свої маленькі відкриття, уміють пошкодувати та заспокоїти того, хто засмутився чи засумував, діляться один з одним смаколиками, які принесли з дому, домовляються, коли під час гри кільком дітям одночасно хочеться взяти певну іграшку. 
А ще малеча дуже ввічлива. Заходячи у групу, вони голосно вітаються: «Добрий ранок!». Додому теж не підуть, доки не скажуть усім: «До побачення!». Малюки знають, а головне щоденно використовують чарівні слова: «дякую», «смачного», «вибач»… 
У цьому всьому велика заслуга вихователів та помічника вихователя, які приділяють дітям багато уваги, доглядають їх та навчають. Ці люди, без сумніву, обрали професію за покликанням, бо ж чи може хтось інший так трепетно ставитися до понад двох десятків чужих дітей, які для них уже стали, наче рідні? Вони з усмішкою малечу зустрічають біля порогу, ласкаво називають, звертаючись, цікавляться її настроєм... Знаходять до кожного підхід і розуміють маленьку душу. Саме до них туляться дітлахи, коли засумують чи коли не хочуть засинати. Вони завжди приголублять та обіймуть тих, хто в цей момент потребує ласки та уваги.
«Наші діти – найкращі!» - так кажуть про малюків досвідчені та мудрі вихователі Ольга Стефанівна Абрамюк та Людмила Михайлівна Зай. Уже понад сорок років вони трудяться у цьому закладі дошкільної освіти. За цей час свою любов і піклування подарували багатьом маленьким володимирчанам, які подорослішали, створили сім’ї і до улюблених вихователів приводять у групу вже своїх дітей. Серед вихованців є також рідні братики та сестрички діток, які уже полишили стіни закладу та здобувають знання у школі. 
Допомагає ростити малечу дбайлива та уважна помічник вихователя Наталія Миколаївна Мов’яка. 
До організації свят у групі долучається талановитий музичний керівник Тетяна В’ячеславівна Іванюк. Діти залюбки відвідують музичні заняття, де вивчають танцювальні композиції та співають. 
Завдяки тісній співпраці вихователів та батьків вдається досягнути того, що діти зростають у комфортних умовах. 
У групі з допомогою батьків зроблено якісний ремонт, а незабаром планують обладнати спортивний куточок. Тут сучасні яскраві меблі, тому малюкам приємно займатися та розвиватися. Завдяки коштам із міського бюджету вдалося замінити дитячі ліжка, придбати матеріали для ремонту групової кімнати та куточка помічника вихователя.
В ігровій кімнаті облаштовано куточок живої природи (розміщений акваріум з рибками), знаходиться стенд на патріотичну тематику, є великі дитячі ігрові набори: кухня та перукарня, а ще чимало різноманітних яскравих іграшок та книг. Та найбільше малюкам до вподоби конструктор «LEGO». Часто буває, що додому не йдуть, доки не завершать свою роботу. Багатоповерхівки, вулиці міста, транспорт, вежі, фотоапарати та усе, що нафантазують, складають поодинці та колективно. Мають таку можливість завдяки тому, що «Казка» є одним із двох закладів дошкільної освіти у місті (та одним з десяти в області), що підключені до проєкту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та the LEGO Foundation. З грудня 2018 року усім групам надані ігрові комплекти Six Bricks, LEGO Duplo Play Box та LEGO  Play Box, які використовують під час різних видів діяльності.
У цьому закладі дошкільної освіти створені всі умови для цікавих занять, ігор та прогулянок на свіжому повітрі. Дітям так подобається проводити час на ігровому майданчику, а також спостерігати за природою. Якось, на одному з великих дерев, вони помітили білочку. Час від часу вона визирає подивитися на галасливі ігри малюків, а ті, помітивши тваринку, завжди радісно її вітають. Для пухнастої красуні дошкільнята облаштували годівничку і стежать, щоб вона не була порожньою. А з приходом весни, малеча долучається до робіт на невеличких присадибних ділянках, що знаходяться на території ЗДО. Разом із вихователями висівають насіння зелені, бурячків, квасолі, огірків, щавлю, садять цибулю. Спостерігають за тим, як вони ростуть, а також допомагають збирати урожай. 
У садочку завжди цікаво, пізнавально та весело!
Вікторія Чаос, м.Володимир-Волинський

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі