Учасники №2. Старша група - Б «Барвінок» ДНЗ №8 «Вишиванка»

×

Повідомлення про стан

Щоб мати право голосувати необхідно Отримати доступ.

Публікації

Музичний керівник Олена Миколаївна Лущакевич, виховательки Надія Володимирівна Гордіюк  і Вікторія Леонідівна Бугайчук.
1-й ряд: Даниїл Ковальчук, Михайло Поліщук, Денис Лукашевич, Арсен Єремейчук, Нікіта Олійник, Влад Амелін, Артем Давидюк.
2-й ряд: Оля Кричук, Настя Панасюк, Вероніка Бурик, Софія Ткачук, Ангеліна Макарова, Ангеліна Мирончук, Поліна Мойсеєнко, Софія Олексюк, Ярина Ярмолюк, Уляна Виваль, Мирослава Оліщук.
 

«Ми настільки любимо свій садок, що і навчаючись у школі, будемо приходити сюди»

У цьому впевнені маленькі мрійники старшої групи - Б «Барвінок» ДНЗ №8 «Вишиванка». 

Уже четвертий рік відвідують садочок «Вишиванка» дітки старшої групи - Б «Барвінок». У групі - 32 діток. Ще зовсім маленькими прийшли вони сюди, а вже встигли сформуватися у дружний дитячий колектив. Тут ними опікуються виховательки Надія Володимирівна Гордіюк та Вікторія Володимирівна Бугайчук, а також помічниця виховательок Лариса Миколаївна Тарасюк. 
Садочок для цієї групи - справжня друга домівка. Дітки ходять у заклад із задоволенням, адже тут вони живуть у неповторному світі казки, фантазії й ігор. Найулюбленіша гра всіх діток - конструктор «Лего». Минулого року про це «дізнався» святий Миколай і з допомогою батьків подарував цим хорошим і слухняних діткам улюблені конструктори. На другому місці серед занять - малювання і аплікації. У ті хвилини, коли діти малюють і ліплять, у групі стоїть майже ідеальна тиша і тільки легка музика допомагає втілитися у творчості  дитячій мрії. 
До найкращих рис «барвіночків» виховательки відносять допитливість, кмітливість і доброзичливість. Вже з ранніх років дітки вчаться взаєморозумінню і взаємоповазі. Варто комусь із дітей прийти до садочка без настрою, як всі решта обступлять його, пошкодують, поглядять, словом, поділяться добром, яке вже зійшло в їхніх маленьких серцях. Вже стало традиційним у групі ділитися з усіма тим, що діти приносять до закладу, наприклад, мандаринками, яблучками, пиріжками тощо. Дітям увійшло в звичку все принесене покласти на стіл і поділитися з друзями. 
Ростуть у групі «Барвінок» і маленькі артисти. Вони обожнюють народні свята і звичаї. Так, коли в садочку проводили Андріївські вечорниці,  хлопчики перетворилися на справжніх українських козаків. Гордими і підтягнутими виходили вони на сцену, поклавши рученята на ефеси козацьких шабель. Ну, а дівчатка, як і годиться українським господиням, допомагали матусям ліпити вареники і пригощати гостей. Рольові ігри, участь у сценках люблять всі діти без винятку. 
Навіть кухня у садочку до вподоби дітям більше, ніж домашня. Маленькі ласуни люблять котлетки, запіканки. Вони вже вміють чергувати і на кухні: розкладають посуд, серветки. В куточку природи чергові готують наочність, розкладають на столах. Адже вони в садочку вже найстарші, а тому повинні показувати приклад меншим. Для них самих взірцем є виховательки. Аура Надії Володимирівни і Вікторії Леонідівни сприяє розвитку кращих рис цих маленьких, але вже досить відповідальних діток. Уявіть собі, що вони вже замислюються про майбутнє, про ті часи, коли стануть школярами. 
- Ми будемо приходити до садочка, коли повертатимемось зі школи, будемо допомагати своїм вихователькам, - запевняють діти вже сьогодні. 
Слід сказати, що до садочка «Вишиванка» часто приходять колишні вихованці, які стали дорослими людьми або вже закінчують школу. Це вже стало традицією. Їх приводить сюди серце, кличе безтурботне дитинство, коли життя була казкою і поруч буди добрі дбайливі феї. Лише ставши дорослими, вони всі усвідомили, який чудовий світ, яке щасливе життя залишилося в далекому минулому. І як нині хочеться туди повернутися! Вже навіть до улюбленого дитячого закладу привели своїх діток ті мами і тата, які, здається, ще зовсім недавно гралися під дахом «Вишиванки».
А у цьому казковому закладі дійсно створені всі умови для постійного маленького дива. У дирекції і педагогічного колективу тісна і плідна співпраця з батьками. Татусі і матусі ніколи не відмовляють у допомозі, пропонують підтримку, виступають ініціаторами змістовних і цікавих заходів для малечі. В організації свят   батькам і дітям завжди допомагає. музичний керівник  Олена Миколаївна Лущакевич. 
Затишком, чудовим дизайном інтер’єру, різноманітними засобами для навчання і розвитку дітей ДНЗ «Вишиванка» завдячує і міській раді. Без підтримки міськвиконкому і депутатського корпусу не обходяться жодні свята, міська влада вникає у вирішення всіх запитів батьків і малечі. Бо ж діти - найбільше багатство нашої країни, її майбутнє, і потрібно виростити їх такими, щоб не тільки з вдячністю згадували свою другу домівку, а  й прагнули в майбутньому докласти всіх зусиль для того, аби життя рідного народу нагадувало добру і вічну казку. 
 Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Категорія конкурсу: 
Набрано голосів: 
0
Vote up!

 

           Ціна одного голосу 10 грн. Оплатити, щоб кнопка стала активною.

 

Коментарі