Художник з Володимира у Ковелі презентував виставку картин

Публікації

Художник з Володимира у Ковелі презентував виставку картин
Художник з Володимира у Ковелі презентував виставку картин

У Ковелі діє персональна виставка молодого художника з Володимира-Волинського Віталія Федоренка.
Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.
Віталій Федоренко вперше у Ковелі представив на широкий загал полотна, виконані у власній авторській техніці, яку він тримає в таємниці. Ці роботи змушують глядача уважно придивлятись до них. Віталій настільки тонкими мазками наносить фарбу на полотно, що здається, ніби картина складається з ниточок-волокон, які постійно снуються, заплутуються змінюючи свій напрям та колір.
Стиль молодого митця часто порівнюють з манерою написання відомого художника Івана Марчука, який працює у техніці пльонтанізм. Проте, люди, які знайомі з полотнами майстрів, знаходять суттєві відмінності. Інколи техніку Віталія пов’язують з нейроартом (один із методів арт терапії).
У Ковелі представлені також роботи, які були створені до 2019 року, коли ще автор перебував у пошуку.
Підтримати та привітати Віталія Федоренка з відкриттям третьої персональної виставки приїхали його друзі. Серед них – заслужена артистка естрадного мистецтва України, викладач Академії балету та сучасної хореографії, ведуча на радіо – Оксана Науменко. Жінка співпрацює з художником, підтримує його, допомагає з організацією виставок. Вона розповіла, що вони разом роблять кроки для того, аби Віталій отримав авторське право на техніку написання картин, показав свої роботи в Японії та Греції, куди його запрошують.
Віталій Федоренко подякував ковельській публіці за гостинність, теплий прийом, хороші слова на свою адресу. Він каже, що саме спілкування з людьми, їх очі додають йому натхнення і пообіцяв, що після цієї зустрічі у нього з’явиться нова, особлива робота.
Експозицію можна оглянути до 23 квітня у виставковій залі Ковельського історичного музею (вул. Незалежності, 89).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: